مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی؛

جوان باوری منجر به شکوفایی ملی می‌شود

1399/08/01 - 16:32 - کد خبر: 29409 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با بیان این‌که جوان باوری منجر به شکوفایی ملی می‌شود، افزود: مصداق این امر را در هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم که با میدان دادن به جوانان بر دشمن فائق آمدیم و ثابت شد که جوانان فرصت هستند نه آسیب.

به گزارش نصر، بدر شکوهی در مراسم تجلیل از برترین ورزشکاران آذربایجان شرقی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور، اظهار کرد: اهتزاز پرچم و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران در میادین بین‌المللی افتخاری است که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

وی گفت: درخشش ورزشکاران قهرمان استان حاصل تلاش مجموعه عظیمی است که سکان ورزش استان را هدایت می‌کند و با تولید سرمایه‌های اجتماعی، کشور و استان را به سمت توسعه پایدار سوق می‌دهد.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی هم در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته برای توسعه و ترویج ورزش در میان خانواده‌ها، گفت: اداره کل ورزش و جوانان با استفاده از ظرفیت هیأت‌های ورزشی، توفیقات ویژه ای را در حوزه ورزش مخصوصا ورزش بانوان به دست آورده است.

رقیه صادق‌زاده افزود: تجلیل از افتخارآفرینان ورزش در حوزه دختران و بانوان موجب درخشش آنان در سایر ابعاد زندگی می شود.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، در این مراسم از نفرات برتر استان در دومین دوره استعدادهای برتر ورزش کشور تجلیل شد.
انتهای پیام/
جوان باوری منجر به شکوفایی ملی می‌شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار