خبر/

محدودیت‌های کرونایی تا دهم آبان در آذربایجان‌غربی تمدید شد

1399/08/01 - 15:23 - کد خبر: 29399 نسخه چاپی

نصر: محدودیت‌های کرونایی که از ابتدای طی سه هفته گذشته درآذربایجان‌غربی برقرار شده، با هدف کاهش شیوع این بیماری، تا دهم آبان ماه جاری تمدید شد.

به گزارش نصر، در اطلاعیه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در آذربایجان غربی آمده است: کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی به مدت هفت روز تا دهم آبان در آذربایجان غربی موافقت کرد.
در این اطلاعیه اضافه شده است: بر این اساس مصادیق محدودیت شامل دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، مهدهای کودک، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه‌ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها است.
در ادامه این اطلاعیه افزوده شده است: علاوه بر آن، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلاها، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه و چایخانه ها، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی آبی، باشگاه های بدنسازی و برگزاری نماز جمعه نیز شامل این محدودیت ها می شود.
بنا به این گزارش، آذربایجان غربی از جمله استان های با وضعیت قرمز در آذربایجان غربی است.
تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شده اند.
انتهای پیام/
محدودیت‌های کرونایی تا دهم آبان در آذربایجان‌غربی تمدید شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار