خبر/

افزایش ۱۴ درصدی سفرهای برون‌شهری پس از پایان محدودیت‌های کرونایی

1399/07/28 - 10:58 - کد خبر: 29149 نسخه چاپی

نصر: بر اساس اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور تردد برون شهری در شبانه روز گذشته بیش از ١٤ درصد افزایش یافته است.

به گزارش نصر، برای مقابله با شیوع کرونا، برای مدت سه روز، ورود و خروج از استان‌های تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی به غیر از خودروهای امدادی، اورژانسی و حمل‌و نقل عمومی ممنوع شده بود. این محدودیت تا ظهر دیروز (یکشنبه) ادامه داشت.
براساس گزارشی از مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و۲۵۴ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١٤.٢درصد افزایش تردد ثبت شده است.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۹.۱ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می‌دهد. محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج  - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار –  تهران محدوده شهر قدس خبر می‌دهد. آزادراه کرج به قزوین نیز با ترافیک سنگین همراه است.
انتهای پیام/
افزایش ۱۴ درصدی سفرهای برون‌شهری پس از پایان محدودیت‌های کرونایی خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار