برای پنجمین سال متوالی؛

مجری ارومیه‌ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال قرار گرفت

1399/07/27 - 10:54 - کد خبر: 29082 نسخه چاپی

نصر: مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: «میررضا ذاکری» کم و سن سال‌ترین گزارشگر ورزشی کشور از شهر ارومیه در لیست ۲۶ نفری گزارشگران لیگ برتر و دسته یک فوتبال ایران در فصل جاری قرار گرفت.

به گزارش نصر، سجاد خوبدل روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: این گزارشگر جوان ارومیه‌ای با توجه به عملکرد خوبی که در گزارش دیدارهای لیگ فوتبال چهار سال گذشته داشت، توانست نظر تهیه‌کنندگان ورزشی صدا و سیمای کشور را به خود جلب کند.
وی بیان کرد: «ذاکری» سال گذشته علاوه بر گزارش دیدارهای تیم‌ ۹۰ ارومیه، یک بازی لیگ برتر، هشت بازی لیگ یک و یک بازی جام حذفی را برای شبکه ورزش گزارش کرده بود.
وی ادامه داد: این گزارشگر جوان ارومیه‌ای همچنین تمام بازی‌های لیگ برتر والیبال را برای برنامه ۱+۵ شبکه شما گزارش کرده و سابقه همکاری با برنامه فوتبال برتر شبکه ۳ و فوتبال یک شبکه ورزش را داشته است.
"میررضا ذاکری"، گزارشگر ۲۱ ساله ارومیه‌ای است که در سال ۱۳۹۳ از بین ۷۰۰ داوطلب مشتاق برای شرکت در تست گزارشگری برای رادیو ورزش، نفر سوم شد و همکاری‌اش با این رسانه شنیداری را آغاز کرد.
"ذاکری" متولد سال ۱۳۷۸ در ارومیه بوده و در سال ۱۳۹۲ و پس از کسب موافقت مسؤولان تیم فوتبال شهرداری ارومیه، گزارشگری برای لیگ دسته ۲ فوتبال کشور را شروع کرد.
اولین گزارش ذاکری مربوط به دیدار تیم‌های شهرداری ارومیه و صنعت ساری در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور در سال ۱۳۹۳ بود.
این جوان جویای نام چندین سال به عنوان گزارشگر با رادیو ورزش و برنامه سیری در ورزش سیمای آذربایجان‌غربی همکاری کرد و چند سال نیز با رادیو ورزش در تهیه گزارش‌های مختلف اجتماعی مشارکت داشت.
بنا بر اعلام گروه ورزشی صدا و سیما ، جواد خیابانی، پیمان یوسفی، عباس قانع، محمدرضا احمدی، مجتبی صادقیان، علیرضا علیفر، محمد سیانکی، محمدرضا بالاپور، علیرضا دهقانی، حسین اسماعیلی، حسن اسماعیلی، کوروش عزیزی، محسن عزیزی، اکبر آرمنده، مسعود نریموسی، حسین سطوت، افشین چهرازی، علی عرب‌زاده، حسین شیخ‌آزادی، سعید سعودی، و غلامرضا دادخواه، علیرضا جماعتی، حسن علی‌خانی، مجتبی ساعی، صابرصادقیان،میر رضا ذاکری دعوت‌شدگان به تیم گزارشگری رقابت‌های لیگ فوتبال ایران هستند.
انتهای پیام/
مجری ارومیه‌ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال قرار گرفت خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار