دونالد ترامپ؛

بایدن همیشه سیاستمدار فاسدی بوده است

1399/07/24 - 11:58 - کد خبر: 28988 نسخه چاپی

نصر: ترامپ بار دیگر به انتقاد از رقیب دموکرات خود جو بایدن پرداخت و در تازه‌ترین توئیت خود نوشت: به نیویورک پست تبریک می‌گویم که فساد گسترده پیرامون جو بایدن خواب آلود و کشور ما را افشا کرده است؛ او همیشه یک سیاستمدار فاسد بوده است؛ خفت آور!

به گزارش نصر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توییت دیگری با تاکید براینکه جو بایدن، رقیب دموکرات او باید تمامی اطلاعات مربوط به امور تجاری خانواده اش را منتشر کند، نوشت: جو بایدن باید بلافاصله همه ایمیل ها، جلسات، تماس‌های تلفنی، اسناد و سوابق مربوط به دخالت وی در معاملات تجاری خانواده اش و تأثیرگذاری ناچیز در سراسر جهان از جمله در چین را منتشر کند.
نیویورک پست در گزارشی اقدام به انتشار ایمیل هایی از وادیم پوژارسکی از مقام های شرکت انرژی اوکراینی بوریسما برای هانتر بایدن پسر بایدن کرد. در یکی از اینپیام ها بوژارسکی از هانتر برای ترتیب دادن یک دیدار با پدرش تشکر می کند و در دومین پیام از هانتر درباره اعمال نفوذ در شرکت اوکراینی سوال می کند.
بر اساس نظرسنجی‌ها اولیه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، جو بایدن همچنان از بخت بالایی برای پیروزی برخوردار است؛ او از مخالفان سیاست‌های مالیاتی، مهاجرتی و آب و هوایی ترامپ است.
انتهای پیام/
بایدن همیشه سیاستمدار فاسدی بوده است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار