سخنگوی شورای شهر مطرح کرد:

افتتاح ۴۰ پارک محله‌ای در دوره پنجم شورای شهر تبریز

1399/07/24 - 09:44 - کد خبر: 28972 نسخه چاپی

نصر: عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در این دوره شورای اسلامی هدف ما گسترش پارک‌های محله‌ای بوده‌ و با همراهی شهرداری تبریز، ۴۰ پارک محله‌ای در ابعاد بزرگ و کوچک در سطح شهر به خصوص محلات کم برخوردار افتتاح شده است.

به گزارش نصر، کریم صادق‌زاده در این خصوص اظهار کرد: ۷۰درصد بودجه شهرداری صرف کارهای عمرانی می‌شود و هدف مدیریت شهری، گسترش روز افزون‌ فعالیت‌های عمرانی است.
وی با بیان این‌که هم اکنون توسعه فضای سبز تبریز به استانداردهای لازم نزدیک شده است، افزود: سعی داشته‌ایم از کارهای ویترینی خودداری کنیم و تمرکز و توجه جدی بیشتر در مناطق کم برخوردار باشد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص احداث پارک ستارخان در محل سابق آرامستان ستارخان نیز گفت: ساماندهی گلزار شهدا و احداث پارک ستارخان در حوزه منطقه ۱۰ در فضایی به مساحت سه و نیم هکتار، از جمله این اقدامات است.
به گفته وی، طراحی مسیر سلامت، مسیر دوچرخه سواری، محوطه یادمان شهدا، محوطه گل و گیاه دائمی، فرهنگسرا و کتابخانه، گذر مشاهیر و فضای باز کودکان و آلاچیق از جمله امکانات و ویژگی‌های این پارک خواهد بود.
وی با قدردانی از شهرداری منطقه ۱۰ در رابطه با احداث این پارک، اظهار کرد: شاهد رشد و توسعه روند عمرانی این پارک در ماه‌های گذشته هستیم و امیدواریم تا خرداد سال آینده به بهره برداری برسد.
صادق‌زاده در ادامه با بیان این‌که پروژه مسیرگشایی ملازینال در مراحل پایانی است، گفت: انتظار داریم طی یک ماه آتی این مسیر کاملاً ساماندهی شده و مردم از آن استفاده کنند.
به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز، وی یادآور شد: بر اساس سیاست‌های کلانی ترسیم شده و برنامه‌های راهبردی سیاست گذاری شده، انتظار می‌رود بودجه و درآمد شهر در راستای رفاه هر چه بیشتر شهروندان هزینه شود.
انتهای پیام/
 افتتاح ۴۰ پارک محله‌ای در دوره پنجم شورای شهر تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار