رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی:

دو هزار و 865 نفر در آذربایجان‌شرقی برای پیشگیری از جرم آموزش دیدند

1399/07/21 - 12:46 - کد خبر: 28775 نسخه چاپی

نصر: رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد دو هزار و ۸۶۵ نفر در دوره‌های آموزشی این مجموعه با موضوع پیشگیری از وقوع جرم شرکت کردند.

به گزارش نصر، موسی خلیل اللهی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این نفرات در قالب ۲۲ هزار نفر- ساعت در حوزه پیشگیری از وقوع جرم دوره‌های آموزش‌های قضائی را طی کرده‌اند، افزود: این اقدام در راستای ارتقای سطح دانش قضات و کارکنان بخش قضائی دادگستری آذربایجان شرقی در تعداد ۱۴ عنوان آموزشی انجام شد.
وی اظهار داشت: موضوع آموزش و دانش افزایی شاغلان حوزه قضائی در سراسر شهرستان‌ها و بخش‌های استان یکی از اولویت‌های مهم و اصلی دستگاه قضائی بوده و هیچ کسی بی نیاز از دانش افزایی و به روز رسانی داشته‌های علمی خود نیست.
خلیل اللهی ادامه داد: هرچند قضات شاغل در آذربایجان شرقی در سطوح بالای علمی قرار دارند اما با این وجود به روز رسانی اطلاعات و شناخت موضوعات مختلف دارای اهمیت بوده و ضروری است.
وی اضافه کرد: دوره‌های آموزشی فوق در قالب کارگاه‌های آموزشی و همایش در مدت زمان ۲۲ هزار و ۹۵ نفر- ساعت در موضوعات مختلف برگزار شده است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به تداوم دیدارهای مردمی و چهره به چهره مدیران و مسئولان این مجموعه، گفت: در ۶ ماهه اول امسال یک هزار و ۸۷۴ نفر از مردم استان به صورت چهره به چهره با مسئولان قضائی دیدار و گفت و گو کرده‌اند.
خلیل اللهی با اشاره به اینکه تمامی دیدارهای مردمی با رعایت استقلال قضات و نیز پروتکل‌های بهداشتی به انجام رسیده است، از صدور دستورات لازم برای هریک از موارد درخواستی خبر داد.
وی اظهار داشت: در دیدارهای مردمی مدیریت دادگستری آذربایجان شرقی، دادستان مرکز استان و سایر معاونان قضائی و رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب تبریز نیز در راستای سیاست‌های تحولی رئیس قوه قضائیه در خصوص حفظ کرامت ارباب رجوع و نظارت حاضر شده و نسبت به رسیدگی شایسته به امور قضائی و حل و فصل مشکلات شهروندان اقدام شده است.
خلیل اللهی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون در قالب ۲۷ دیدار عمومی به مشکلات قضائی شهروندان رسیدگی شده است.
انتهای پیام/
دو هزار و 865 نفر در آذربایجان‌شرقی برای پیشگیری از جرم آموزش دیدند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار