استاندار اردبیل؛

اسیر حاشیه نمی‌شویم، خدمت به مردم تا آخر دولت ادامه دارد

1399/07/21 - 09:36 - کد خبر: 28757 نسخه چاپی

نصر: استاندار اردبیل تاکید کرد که خدمت به مردم بدون توجه به مسایل حاشیه‌ای تا آخرین دقایق قانونی دولت دوازدهم با قوت تمام ادامه می‌یابد.

به گزارش نصر، اکبر بهنامجو  روز دوشنبه در نشست با فرمانداران استان گفت: در چند سال اخیر اقدامات خوب توسعه‌ای در حوزه‌های صنعتی، سرمایه‌گذاری، ‌اجرای پروژه‌های عمرانی در استان  انجام گرفته و  لازم است این برنامه‌ها با قوت  ادامه یابد.
وی با اشاره به تحریم‌های اقتصادی علیه کشور  اظهار کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که با حمایت دولت در استان انجام گرفته، ادامه روندکنونی گامی مهم برای کاستن از فشارهای اقتصادی بر دوش مردم است.
استاندار اردبیل احداث کارخانجات بزرگ و تاثیرگذار در منطقه از جمله کارخانه تولید ام دی اف، پتروشیمی، طرح‌های گلخانه ای، کشاورزی و داروسازی را از جمله اقداماتی دانست که با تلاش و همکاری مدیران و مسوولان استانی در حال اجرا و تکمیل است.
بهنامجو اطلاع رسانی برنامه‌های توسعه‌ای دولت به مردم را ضروری دانست و گفت: مردم باید از عملکرد دولت در استان آگاه شده  و دولت را در کنار خود حس کنند.
او بیان کرد: دولت به عنوان رکن اجرایی نظام همواره در راستای ارائه خدمات به مردم، توسعه راهها، ایجاد اشتغال، اجرای پروژه های مهم برای تسهیل در زندگی مردم تلاش کرده و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
استاندار اردبیل به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن بر روند اجرای برخی امور اشاره کرد و افزود: لازم است فرمانداران با حفظ برنامه‌ریزی های انجام گرفته در موقعیت کنونی نیز تدبیر و مدیریت کرده و متناسب با وضعیت پیش آمده به اقدامات توسعه‌ای و خدمت رسانی ادامه دهند.
بهنامجو به برنامه‌ریزی برای توسعه بخش‌های مهم عمرانی، صنعتی ، اقتصادی و اجتماعی، فرهنگی اشاره کرد و گفت: تلاش برای جذب درصد بالای  اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های عمرانی از جمله مهم‌ترین اقداماتی است که تمامی فرمانداران استان باید آن را در نظر بگیرند.
وی به جذب اعتبارات برای حوزه های مختلف در سفر رئیس جمهوری به استان اشاره و این اعتبارات را از جمله مزیت‌های سفر هیات دولت به استان برای تسریع در اجرای پروژه ها دانست.
او با بیان اینکه مسوولیت‌های دولتی، جایگاهی مهم برای گره‌گشایی از کار مردم است، بر استفاده از این جایگاه در ارائه خدمات به مردم تاکید کرد.
استاندار اردبیل بیان کرد: مردم اقدامات انجام گرفته و خدمات ارائه شده را به خوبی تحلیل می‌کنند و در این فرصت باقی مانده از دولت نیز به ارائه خدمات و تسریع در اجرای پروژه ها ادامه می‌دهیم.
بهنامجو بر شناسایی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در شهرستان‌ها تاکید کرد و گفت: مشکلات اجتماعی‌، فرهنگی زنگ خطری برای جامعه است و باید با ریشه‌یابی این مسائل ، راهکارهای کاهش این آسیب ها را بیابیم.
وی افزود: تمامی فرمانداران در شهرستان ها لازم است با شناسایی علل بروز آسیب‌های اجتماعی ،برای یافتن راهکار کاهش آن گام بردارند.
در این نشست فرمانداران شهرستان‌های استان گزارشی از روند اجرای پروژه های عمرانی، اقتصادی و زیرساختی در شهرستان ها ارائه کردند.
انتهای پیام/
اسیر حاشیه نمی‌شویم، خدمت به مردم تا آخر دولت ادامه دارد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار