ریس ستاد پیشگیری از کرونا در شهرداری تبریز عنوان کرد:

نظارت بر مراکز تفریحی و بوستان‌های شهری توسط بازرسان ستاد کرونای شهرداری تبریز

1399/07/19 - 09:43 - کد خبر: 28629 نسخه چاپی

نصر: رئیس ستاد پیشگیری از کرونا در شهرداری تبریز گفت: بازرسان ستاد پیشگیری از کرونای شهرداری تبریز با حضور در مراکز تفریحی و پارکها بر نحوه اجرای شیوه نامه های بهداشتی نظارت کامل و مستمر دارند.

به گزارش نصر، محمد حسین حسن زاده گفت: مهمترین عامل شیوع کرونا بی توجهی شهروندان در اجرای شیوه نامه های بهداشتی است.
وی در خصوص نظارت بازرسان ستاد پیشگیری از کرونا اظهارکرد: این ستاد در حوزه ارائه خدمات به شهروندان پیشتاز بوده و در این روزهای بحرانی خود را مکلف به تشدید عملکردهای خدمتی در راستای ایجاد شهری سالم و امن نموده است.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، حسن زاده بیان کرد: طبق ابلاغ ستاد مقابله با کرونا و دستور شهردار تبریز، سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری تبریز موظف به نظارت کامل بر تعطیلی مناطق تفریحی، پارکها و بوستان های شهری پرتردد و پر تجمع است و در صورت اهمال در اجرای صحیح دستور العمل های بهداشتی  و یا نقض مفاد شیوه نامه ها در اماکن تعطیل شده و یا اعلام شده برای خودداری از اتراق ضابطین قضایی و پلیس وارد عمل شده ممانعت به عمل خواهد آورد و با افرادی که مقاومت نشان دهند طبق قوانین برخورد خواهد شد.
مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: بازرسان ستاد کرونا پیوسته  بطور سرزده و نامحسوس با همکاری و همیاری متولیان قضایی و بهداشتی مکان های پرتردد را رصد می کنند و با متخلفین طبق مصوبات و دستورات برخورد جدی اعمال خواهد شد.
انتهای پیام/
نظارت بر مراکز تفریحی و بوستان‌های شهری توسط بازرسان ستاد کرونای شهرداری تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار