معاون فنی و امور زیربنایی راه آهن کشور؛

محدودیت قانونی برای کمک به احداث پل در محدوده خطوط راه آهن داریم

1399/07/15 - 22:38 - کد خبر: 28490 نسخه چاپی

نصر: معاون فنی و امور زیربنایی راه آهن کشور گفت: طبق قانون برای کمک به احداث پل‌ها در محدوده خطوط راه آهن دچار محدودیت هستیم.

به گزارش نصر، سید مصطفی داودی روز سه شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های مرتبط با راه آهن شهرستان مرند اظهار کرد: در خصوص اتمام پل روستای دولت آباد این شهرستان، با توجه به توافق های صورت گرفته بین راه آهن، شهرداری و دهیاری های این منطقه، ما نیز اقدامات لازم را در این خصوص انجام می دهیم. 
وی افزود: ادامه اجرای عملیات پل روستای دولت آباد از هفته آتی شروع می شود و امیدواریم بزودی شاهد اتمام این پل و افتتاح آن باشیم.
داودی افزود: در خصوص بهبود وضعیت پل روستای کندلج نیز ما آماده انجام جابجایی خط ریلی و مسدودی آن هستیم تا در صورت تامین اعتبار، اجرای عملیات آن نیز آغاز شود.
فرماندار ویژه مرند در این جلسه بر اتمام سریع پل دهستان دولت آباد تاکید کرد و گفت: درخواست ما از راه آهن کشور این است مساعدت لازم را در این خصوص انجام دهند.
داود گرشاسبی با بیان اینکه عملیات اجرای پل روستای دولت آباد در مراحل پایانی است، اظهار داشت: اتمام این پل که در مسیر چند روستا قرار دارد می تواند در راستای بهبود وضع اقتصادی این منطقه موثر واقع شود.
وی افزود: امیدواریم با اتمام و افتتاح این پل با همکاری راه آهن، شهرداری، بخشداری و دهیاری ها ، رضایت اهالی این روستاها فراهم شود.
فرماندار ویژه مرند همچنین با اشاره به اینکه حل مشکل پل روستای کندلج از مطالبات بحق مردم است، گفت: با توجه به اینکه اصلاح وضعیت این پل با اعتبارات شهرستانی ممکن نیست در این خصوص، نیاز به کمک و مساعدت راه آهن کشور داریم.
معصومه پاشایی نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: نبود پل مناسب در مسیر دهستان های دولت آباد و کندلج باعث ایجاد مشکلات فراوان برای اهالی شده که خواست ما اتمام سریع پل روستای دولت آباد و برنامه ریزی برای آغاز اصلاح پل دهستان کندلج می باشد.
انتهای پیام/
محدودیت قانونی برای کمک به احداث پل در محدوده خطوط راه آهن داریم خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار