وزیر کشور:

هفته ناجا فرصتی مغتنم برای اذعان بر مجاهدت‌های این سبزپوشان است

1399/07/14 - 16:33 - کد خبر: 28399 نسخه چاپی

نصر: جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا هفته نیروی انتظامی را فرصتی مغتنم برای اذعان بر مجاهدت‌های سبزپوشان و ایثارگران خدوم در این عرصه دانست و گفت: ناجا با تلاش و همت مضاعف و با اقتدار و صلابت در راستای اهداف عالی نظام انجام وظیفه کرده است.

به گزارش نصر، «عبدالرضا رحمانی فضلی» در پیامی خطاب به سرتیپ پاسدار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تبریک هفته نیروی انتظامی اذعان کرد: در سالی که بنا بر تدبیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به سال جهش تولید مزین شده و علی‌رغم شرایط خاص کشور – که ناشی از همه‌گیری بیماری منحوس کرونا و جنگ اقتصادی ظالمانه غرب و متحدان منطقه‌ای آن علیه جمهوری اسلامی ایران است- نیروی انتظامی با تلاش و همت مضاعف و روحیه ایثارگری و مجاهد گونه مانند سالیان گذشته با اقتدار و صلابت،   ر راستای اهداف عالی نظام اسلامی، انجام وظیفه کرده است.
وزیر کشور در این پیام آورده است:‌ بدون تردید بهره‌مندی از نعمت فراگیر نظم و امنیت پایدار در سرتاسر میهن عزیز اسلامی بدون ذکر بخش انکار ناپذیر سهیم در این نعمت-  که همان سازمان پاک دست، ولایت‌مدار، انقلابی و قانون‌مدار باشد-  غفلتی بزرگ و جفایی اغماض ناپذیر است.
رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن گرامیدشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرا رسیدن هفته ناجا را فرصت مغتنمی دانسته تا ضمن اذعان بر مجاهدت‌های آن ایثارگران و سبزپوشان خدوم در این شرایط خاص اجتماعی و اقتصادی و تبریک و تهنیت این هفته، از زحمات جنابعالی، فرماندهان، روسا و کارکنان خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی درسراسر کشور قدردانی نمایم.
جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا در بخش دیگری از این پیام تبریک تصریح کرد: از دیگر سو قرابت زمانی این هفته با فرارسیدن ایام اربعین حسینی را رهنمونی می‌دانم که تأسی از سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را در حفظ و حراست از ارکان و ارزش‌های اصلی دین مبین اسلام به ما گوشزد می‌کند. عزت همگان را از درگاه خداوند قادر متعال مسالت دارم.
انتهای پیام/
هفته ناجا فرصتی مغتنم برای اذعان بر مجاهدت‌های این سبزپوشان است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار