خبر/

استاد شجریان بار دیگر بستری شد

1399/07/14 - 13:39 - کد خبر: 28386 نسخه چاپی

نصر: استاد محمدرضا شجریان به علت شرایط نامناسب جسمی بار دیگر در بخش آی سی یو بیمارستان جم بستری شد.

به گزارش نصر، هیئت مدیره بیمارستان جم روز دوشنبه طی اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می رساند، استاد عزیزمان دیروز عصر با شرایط عمومی قلبی و ریوی - تنفسی ناپایدار و افت سطح هوشیاری، افت فشار خون و پلاکت در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.
در این اطلاعیه تصریح شده است:‌ با توجه به شرایط ناپایدار بالینی از ملت عزیز می خواهیم از درگاه خداوند متعال برای اسطوره آواز ایران سلامت و بهبودی مسئلت کنند.
به گزارش ایرنا، استاد شجریان از ۲۵ مرداد سال جاری به مدت ۱۰ روز به دلیل افت سطح هوشیاری و شوک سپتیک در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان جم بستری شده بود.
وی بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند وی با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران وی رفع نگرانی کرد.
«خسرو آواز ایران» پنجم فروردین سال جاری با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد و بر اساس اعلام هیات مدیره بیمارستان جم اقدامات درمانی وی زیر نظر پزشکان معالج در خارج از بیمارستان انجام گرفت.
استاد شجریان برجسته‌ترین هنرمند عرصه آواز و موسیقی سنتی کشور است و از وی با عنوان «خسرو آواز ایران» یاد می‌شود.
وی نوروز ۹۵ با انتشار ویدئویی ضمن تبریک سال نو، از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد و پس از آن تاکنون تحت نظر پزشکان به مداوا مشغول است.
انتهای پیام/
استاد شجریان بار دیگر بستری شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار