مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری؛

مسیر پیاده‌راه استاد شهریار تبریز توسعه می‌یابد

1399/07/14 - 12:50 - کد خبر: 28378 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از تصویب دومین پیاده راه مصوب در کمیته سازمان ترافیک در کمیته مشترک شورای ترافیک استان خبر داد.

به گزارش نصر، اصغر آدی بیگ در این خصوص گفت: با تصویب کریدور پیاده راه خیابان استاد شهریار واقع در ولیعصر، ضمن تکمیل آخرین پازل از توسعه این محور و در کنار حل مشکلات مربوط به گره‌های ترافیکی، سیاست‌های پیاده محور خود را با توان هر چه بیشتر ادامه خواهیم داد.

وی افزود: سازمان ترافیک ضمن حفظ تمرکز بر حذف نقاط حادثه خیز در سطح شهر، بر توسعه هدفمند و منطقی سیاست‌های مبتنی بر حمل و نقل سبز تاکید داشته و پس از تصویب پیاده راه محدوده کوی پرواز، دومین پیاده راه مصوب در کمیته سازمان ترافیک در کمیته مشترک شورای ترافیک استان تصویب شد که نشان از سمت و سوی حرکت سازمان حمل و نقل و ترافیک دارد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی بیان کرد: با پیگیری مجدانه در صدد اجرای مسیر پیاده راه و شبکه دوچرخه سواری کوی پرواز هستیم تا ضمن ارج نهادن به خواست شهروندان و حل مشکلات ترافیکی موجود، با ایجاد فرصت‌های باز آفرینی محیط‌های شهری، فضای لازم را برای حضور جامعه و اعضای خانواده در اجتماع فراهم کنیم.
انتهای پیام/
مسیر پیاده‌راه استاد شهریار تبریز توسعه می‌یابد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار