خبر/

آخرین مهلت ثبت نام اعضای صندوق اعتباری هنر برای دریافت «هنرکارت»

1399/07/10 - 12:59 - کد خبر: 28130 نسخه چاپی

نصر: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای عضو صندوق اعتباری هنر تا ۱۲ مهرماه می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی هنرکارت، نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت هنر اقدام نمایند.

به گزارش نصر، صندوق اعتباری هنر طی اطلاعیه‌ای با اشاره به اینکه تمامی اعضای صندوق می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت هنر اقدام نمایند، اعلام کرد: در سومین مرحله ثبت نام هنرکارت، اعضایی که تاکنون اقدام به ثبت درخواست نکرده اند، تا ۱۲ مهرماه می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی هنرکارت به نشانی: http://honar.cards/Home/signup نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات هنرکارت اقدام نمایند.
پیش از این هنرمندان دارای نشان درجه یک هنری و مشمولین بیمه تأمین اجتماعی براساس اطلاع رسانی های انجام شده نسبت به ثبت درخواست صدور هنرکارت مبادرت نموده اند.
بنابراین گزارش، با توجه به اینکه از این پس خدمات صندوق صرفاً با هنرکارت ارائه خواهد شد، عدم تکمیل فرم ثبت نام یا درج اطلاعات ناقص به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان است. همچنین ارائه هرگونه خدمات منوط به تکمیل پرونده عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر خواهد بود.
انتهای پیام/
آخرین مهلت ثبت نام اعضای صندوق اعتباری هنر برای دریافت «هنرکارت» نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار