رییس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی؛

بنیاد مسکن و بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی برای محرومیت‌زدایی همکاری می‌کنند

1399/07/07 - 10:02 - کد خبر: 27881 نسخه چاپی

نصر: رییس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی گفت: همکاری و حضور بنیاد مسکن و بسیج سازندگی در مناطق محروم موجب توسعه و آبادانی این مناطق شده است.

به گزارش نصر، سرهنگ محمد اسکندری، روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در راستای تداوم همکاری مشترک در مناطق محروم استان، افزود: بنیاد مسکن و بسیج سازندگی با داشتن تعامل ویژه با دستگاه‌های اجرایی استان بویژه در زمینه توسعه، عمران و آبادانی روستاها توانسته اند نقش بسزای خود را در محرومیت زدایی از مناطق محروم ایفا کنند.
وی با تاکید بر اینکه با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و تعامل ویژه با مجموعه بنیاد مسکن می‌توان در ارایه خدمات به اقشار کم درآمد به ویژه در سطح روستاها گام‌های موثری برداشت، اظهار داشت: بنیاد مسکن و بسیج سازندگی به خوبی توانسته اند با حضور در مناطق محروم، زیرساخت‌های لازم برای توسعه روستاها را تامین و رضایت ساکنان مناطق محروم را جلب کنند.
سرهنگ اسکندری، ادامه داد: بنیاد مسکن از نهادهای ارزشمند در خدمات رسانی به اقشار کم درآمد جامعه بوده و با ورود به عرصه خدمت رسانی در روستاها، به ویژه در مناطق دورافتاده و محروم و مناطق زلزله زده به خوبی توانسته در استقرار عدالت اقتصادی و اجتماعی و توسعه اقتصاد روستایی نقش خود را ایفا کند.

بنیاد مسکن در کیفیت بخشی به زندگی مردم مناطق محروم موثر عمل کرده است
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با بیان اینکه تاسیس این بنیاد و نهادهای انقلابی به فرمان امام راحل موجب محرومیت زدایی مناطق محروم و عمران و آبادانی روستاها شده است، گفت: این بنیاد با اقدامات خود و مدیریت منابع و امکانات در روستاها و مناطق محروم توانسته در کیفیت بخشی به زندگی مردم این مناطق موثر عمل کند.
حافظ باباپور، بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله و سیل، احداث مسکن محرومان، بهسازی و بازسازی مسکن روستایی، اجرای طرح هادی و تامین مسکن در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت را از جمله فعالیت‌های این نهاد اعلام کرد.
وی با اشاره بر لزوم توجه ویژه به وضعیت معیشتی و مسکن محرومان جامعه، خواستار تعامل هرچه بیشتر بسیج سازندگی و بنیاد مسکن در جهت خدمات رسانی به این اقشار محروم جامعه با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود شد.
انتهای پیام/
بنیاد مسکن و بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی برای محرومیت‌زدایی همکاری می‌کنند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار