قائم مقام کمیته امداد استان خبر داد:

توزیع تبلت بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی

1399/07/06 - 13:11 - کد خبر: 27822 نسخه چاپی

نصر: قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تهیه و توزیع تبلت برای دانش آموزان در دست اجرا است.

به گزارش نصر، غلامعلی ملامهدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و گسترش آموزش مدارس در بستر اینترنت، اظهار کرد: هم اکنون 12 هزار دانش آموز در استان زیرپوشش این نهاد حمایتی هستند که نیازمند تجهیزات و امکانات الکترونیکی مورد نیاز برای اتصال به سامانه شاد هستند.
وی خاطر نشان کرد: با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت زیر پوشش این نهاد حمایتی از آموزش مجازی با همکاری خیرین، این تبلت‌ها خریداری و در اختیار فرزندان مددجو قرار می‌گیرد.
ملامهدی خاطر نشان کرد: فرزندان مددجویان برای دسترسی به شرایط برابر آموزشی و داشتن امکانات الکترونیکی چشم انتظار کمک‌های خیران هستند.
به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، وی ضمن تاکید بر ارتقای شاخص‌های آموزشی برای مقابله با فقر، گفت: تهیه تجهیزات الکترونیکی آموزشی از ترک تحصیل دانش‌آموزان زیرپوشش این نهاد جلوگیری می‌کند.
وی با اشاره برگزاری شور عاطفه‌ها به‌صورت غیرحضوری، افزود: به دلیل شرایط کرونایی امسال پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهر برپا نشده و مردم نیک اندیش و خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره گیری کد دستوری #041*8877* از طریق تلفن همراه بصورت ایمن و سریع پرداخت کنند.
انتهای پیام/
 توزیع تبلت بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار