مدیر عامل اتحادیه مرغداران زنجان؛

تولید مرغ در زنجان دو برابر نیاز استان است

1399/07/06 - 11:00 - کد خبر: 27791 نسخه چاپی

نصر: مدیر عامل اتحادیه مرغداران زنجان با اشاره به اینکه میزان مصرف مرغ در زنجان حدود روزانه 35 تن است، گفت: با این حال میزان تولید استان به صورت روزانه حدود 60 یا 70 تن است.

به گزارش نصر، محمد حصاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: استان زنجان مشکلی در تولید مرغ ندارد و در حال حاضر پنج کشتارگاه در این زمینه فعال است.
مدیر عامل اتحادیه مرغداران زنجان با اشاره به اینکه تولید روزانه مرغ در زنجان70 تن است، اضافه کرد: از این میزان 70 تن برای خود استان و مابقی صادر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه میزان مصرف مرغ در زنجان حدود روزانه 35 تن است، افزود: با این حال میزان تولید استان به صورت روزانه حدود 60 یا 70 تن است.
حصاری با بیان اینکه برای جلوگیری از کمبود مرغ، اقدام به تولید برابر نیاز مصرف استان شده است، تصریح کرد: اگر مشکلی در چرخه توزیع وجود دارد، مربوط به اتحادیه نیست، چون در تولید هیچ مشکلی وجود ندارد.
مدیر عامل اتحادیه مرغداران زنجان همچنین قیمت مصوب مرغ را 16 هزار تومان برای مصرف کننده اعلام کرد و گفت: فعلا بنای افزایش قیمت مرغ را نداریم و چیزی به اتحادیه ابلاغ نشده است.
بنا به این گزارش، از هفته قبل تأمین مرغ مورد نیاز استان به اتحادیه مرغداران محول شده است .
طبق گفته برخی از شهروندان در اواسط هفته قبل مشکلاتی درباره دسترسی به مرغ وجود داشت و کمبود آن در فروشگاه‌ها احساس می‌شد، اما به گفته مدیرعامل اتحادیه مرغداران این مشکل حل شده و امروز مشکلی از این نظر وجود ندارد.
انتهای پیام/
تولید مرغ در زنجان دو برابر نیاز استان است خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار