خبر/

شورای سیاستگذاری شبکه ملی رشد تشکیل می‌شود

1399/07/06 - 10:31 - کد خبر: 27785 نسخه چاپی

نصر: تشکیل شورای سیاستگذاری شبکه ملی رشد، در هشتمین جلسه شورای مدیران سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی مصوب شد.

به گزارش نصر، هشتمین جلسه شورای مدیران سازمان همزمان با سالروز شکست حصر آبادان در عملیات ثامن الائمه در سالن جلسات شهید سلیمی جهرمی برگزار شد؛ در این جلسه حسن ملکی ریاست سازمان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدای جنگ تحمیلی یادآور شد: از امروز سالن جلسات سازمان به نام شهید سلیمی جهرمی مزین می‌شود، در همین راستا امیدواریم شهدا ما را در دستیابی به اهدافمان یاری رسانند.
بر اساس دستور جلسه؛ گزارش جامعی از شبکه ملی رشد و معرفی این شبکه از منظر اسناد بالادستی، چیستی و چرایی شکل گیری این شبکه از ابتدا تا کنون، مأموریت‌ها و مخاطبان توسط دفتر انتشارات و فناوری آموزشی ارائه شد. بخش های مختلف شبکه ملی رشد در بستر مجازی نیز برای حاضرین مرور شد.
در ادامه‌ی این جلسه، اعضاء به بیان برخی از نظرات و راهکارهای خود در بحث تقویت زیرساخت‌ها و تامین محتوای شبکه ملی رشد پرداختند. نکاتی همچون تقویت بصری و قالب ظاهری شبکه، تشکیل و تقویت گروه های تامین محتوا و تحریریه، برقراری تعامل بیشتر شبکه با جشنواره‌های درون سازمانی و سایر معاونت‌های وزارت آموزش و پرورش از جمله نکاتی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
در پایان این نشست حسن ملکی معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده  نسبت به  احیای شبکه ملی رشد و با تأکید بر توسعه‌ی هرچه بیشتر این شبکه در پوشش حداکثری مخاطبان اعم از دانش آموزان، معلمان و اولیای تربیتی نسبت به تشکیل شورای سیاستگذاری رشد با رویکرد برنامه ریزی توسعه‌ایی در محتوای شبکه رشد دستور داد.
وی گفت: مهمترین وظیفه‌ی این شورا آسیب شناسی و ارائه برنامه‌های راهبردی است.
شورای سیاستگذاری شبکه ملی رشد به زودی با ریاست دکتر حسن ملکی و به منظور ارتقای کیفی فعالیت ها و برنامه های شبکه رشد آغاز به کار خواهد کرد.
انتهای پیام/
شورای سیاستگذاری شبکه ملی رشد تشکیل می‌شود خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار