قدردانی رییس فدراسیون جهانی کاراته از ایران

1399/07/04 - 12:34 - کد خبر: 27687 نسخه چاپی

نصر: رییس فدراسیون جهانی کاراته با ارسال پیامی به فدراسیون کاراته ایران از برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی در کشورمان قدردانی کرد.

به گزارش نصر، انتونیو اسپینوز در پیامی از برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی در ایران قدردانی کرد.
در بخشی از پیام رییس فدراسیون جهانی به سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته ایران آمده است: " از اطلاعاتی که با خرسندی و قدردانی دریافت شد بسیار سپاسگزارم، مایلم به شما به خاطر تلاشتان و موفقیتی که در برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی کسب کردید تبریک بگویم و امیدوارم همچنان این تلاش سخت کوشانه را ادامه دهید."
لازم به یادآوری است که اولین دوره مسابقات کاتای ساحلی به مدت چهار روز در اصفهان برگزار شد. در این رقابت ها که نخستین مسابقات کاراته پس از شیوع ویروس کرونا بود ۴۶۲ رزمی کار کنترلی و غیر کنترلی شرکت داشتند که ۳۰۳ نفر در بخش بانوان و ۱۵۹ نفر در بخش آقایان به رقابت پرداختند.
همچنین نخستین وبینار آموزشی کومیته با حضور و تدریس چهار تن از قهرمانان کاراته جهان به نامهای ذبیح الله پورشب، سجاد گنج زاده ، بهمن عسگری ، امیر مهدی زاده در طی چهار جلسه برگزار شد.
در این جلسات آموزشی، نکاتی در خصوص انجام تکنیک در فاصله های مختلف نسبت به حریف و نقاط مختلف داخل تاتامی به همراه اجرای آن انجام شد و سپس به سوالات و درخواست های شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
انتهای پیام/
قدردانی رییس فدراسیون جهانی کاراته از ایران خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار