رییس دفتر رییس جمهور؛

وزرای کشور و بهداشت از افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا نگران هستند

1399/07/02 - 22:00 - کد خبر: 27600 نسخه چاپی

نصر: رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا، گفت: اگر لازم باشد برای اعمال محدودیت ها برای موارد خاص به صورت مقطعی تصمیم ‌می گیریم.

به گزارش نصر، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به احتمال اعمال محدودیت های جدید برای مقابله با کرونا ، گفت: با توجه به تجربه ای که در دو موج اول و دوم کرونا داشتیم، کمیته های زیرمجموعه ستاد مقابله با کرونا این مهارت و آمادگی را پیدا کرده اند که سریع عکس‌العمل نشان دهند ولی در برخی فعالیت ها به دقت بیشتری در رعایت دستورالعمل ها نیاز دارد و برای برخی فعالیت ها در شرایط سخت باید تصمیماتی بگیریم که در گذشته هم همین کار را کردیم.
وی ادامه داد: سه یا چهار هفته قبل سفرهایی انجام شده و تعداد مبتلایان و بستری ها و فوتی ها زیاد شده است و باید از اول فکر یک ماه دیگر را کنیم. افزایش تعداد مبتلایان به دلیل اقدامات یک ماه قبل است. در ستاد ملی مبارزه با کرونا وزیر بهداشت و وزیر کشور گزارش دادند و نگران بودند که مبتلایان زیاد شده اند. بنا بر رصد شرایط داریم و اگر لازم باشد برای موارد خاص به صورت مقطعی تصمیم بگیریم چون سلامت مردم برای ما از همه چیز دیگری مهم تر است.
وی افزود: فردا جلسه روسای کمیته های ستاد مرکزی کرونا و روز شنبه جلسه ستاد کرونا برگزار شده و برای اعمال محدودیت ها تصمیم گیری می شود.
واعظی همچنین خیر داد که پروژه هایی در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری و وزارت ورزش افتتاح می شود.
انتهای پیام/
وزرای کشور و بهداشت از افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا نگران هستند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار