خبر/

نام نفر اول کنکور تجربی در لیست مفاخر موزه شهرداری اردبیل قرار گرفت

1399/07/02 - 13:14 - کد خبر: 27573 نسخه چاپی

نصر: شهردار اردبیل با تجلیل از افتخارآفرینی سیدامیر سیدشنوا نفر اول کنکور رشته تجربی، از قرار گرفتن نام وی در لیست مفاخر علمی موزه عمارت شهرداری اردبیل خبر داد.

به گزارش نصر، حمید لطف‌اللهیان روز چهارشنبه در دیدار با خانواده سیدشنوا گفت: اگر امروز فرزندی از فرزندان اردبیل در قله‌های علمی،فرهنگی و اجتماعی در سطح ملی قرار می‌گیرد، نشان از توانمندی فرزندان این شهر دارد و این توانمندی‌ها منجر به توسعه منابع نیروی انسانی خواهد شد.چرا که معتقدیم اصول و پایه هر توسعه فرهنگی و عمرانی، وجود انسان‌های توسعه‌یافته است.
او اظهارداشت: این ذوق ، شوق و شادی که در خصوص موفقیت و کسب رتبه برتر توسط فرزند عزیزمان در استان حاکم است قطعا آثار مطلوب و ارزشمندی برای ما داشته و الگویی مناسب برای سایر فرزندانی خواهد شد که در آینده علاوه بر اینکه جزو سرمایه‌های علمی و فرهنگی ما خواهند بود ، برای توسعه استان نیز قدم‌های موثری  خواهند برداشت.
وی تشریح کرد: اردبیل شهر نخبه‌ها و اسطوره‌های علمی به داشتن فرزندان تیزهوشی چون سیدامیر سیدشنوا به خود می‌بالد چرا که موفقیت جوانان و نوجوانان باعث می‌شود این شهر همچون کوه پر شکوه سبلان، در زمینه‌های علمی کشور نیز سرافراز بوده و خودنمایی کند.
وی با آرزوی موفقیت برای امیر سیدشنوا سرمنشاء این موفقیت را تربیت و آموزش توسط مدارس و معلمان دانست و گفت: همه ما از این موفقیت شاکر و خوشحال هستیم.
در این آیین لوح سپاس شهرداری اردبیل به سیدامیر سیدشنوا اهدا شد.
انتهای پیام/
نام نفر اول کنکور تجربی در لیست مفاخر موزه شهرداری اردبیل قرار گرفت نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار