استاندار آذربایجان شرقی؛

عمده مشکل تولیدکنندگان با بانک‌هاست/ سیاست دولت در ورود نقدینگی‌های کوچک به بازار بورس

1399/07/02 - 10:01 - کد خبر: 27547 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: دولت برای حمایت از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا تسهیلات 12 درصدی در نظر گرفته است که باید تلاش کنیم، تمام اعتبار تخصیص یافته به استان را جذب کنیم.

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی در کارگروه تخصصی اشتغال استان با بیان اینکه مشکل عمده‌ای که از سوی تولیدکنندگان با بانک‌ها بیان می‌شود مشکل دریافت تسهیلات است، اظهار کرد: باید تمام بانک‌ها و دستگاه‌های مسوول تلاش کنند تا واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات در سریع‌ترین زمان مبلغ مورد درخواست خود را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه اکنون در شرایط سخت جنگ اقتصادی قرار داریم، گفت: در جنگ اقتصادی واحدهای تولیدی و واحدهای اداری و مالی بیشتر تحت فشار قرار خواهند گرفت.
پورمحمدی افزود: اینکه امروز در جنگ اقتصادی با وجود تمام هجمه‌های دشمنان خم به ابرو نمی‌‌آوریم برای آنان باورنکردنی است.
وی یادآور شد: با وجود اینکه در اقتصاد تنگناها و مشکلاتی داریم ولی با نایابی و کمیابی منابع مواجه نیستیم و باید از منابع موجود به خوبی بهره‌مند شویم.
استاندار آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: مجموعه دولت و حاکمیت به جد مسائل و مشکلات را پیگیر هستند، تصریح کرد: دولت با ورود نقدینگی‌های کوچک به بازار بورس می‌خواهد، مسائل را حل کند.
وی متذکر شد: به گفته نخبگان و صاحبان فکر در شرایط نامتعارف و غیرعادی نباید با افکار متعارف و عادی جلو رفت در این صورت نمی‌توان موفق عمل کرد.
استاندار آذربایجان‌شرقی، خاطرنشان کرد: برای توسعه نیازمند سرمایه‌های مادی، انسانی و اجتماعی هستیم که منشأ سرمایه اجتماعی اعتماد است.
انتهای پیام/
عمده مشکل تولیدکنندگان با بانک‌هاست/ سیاست دولت در ورود نقدینگی‌های کوچک به بازار بورس خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار