معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی؛

دولت با وجود تحریم‌های ظالمانه از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نمی‌کند

1399/06/31 - 13:31 - کد خبر: 27430 نسخه چاپی

نصر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود شرایط نامساعد اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، دستگاه‌های اجرایی و دولت تدبیر و امید در مسیر خدمت رسانی و اجرای طرح‌های عمرانی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

به گزارش نصر، جواد رحمتی در مراسم بهره برداری همزمان از 33 طرح آبرسانی روستایی در استان که به صورت ویدئوکنفرانس در شهرستان مراغه برگزار شد، افزود: دولت تدبیر و امید با کمترین درآمدهای نفتی و پرداخت هزاران میلیارد تومان یارانه، در اجرا و تکمیل طرح های عمرانی و خدماتی در سراسر کشور عزمی راسخ دارد.
وی اضافه کرد: هم اکنون تلاش دشمنان قسم خورده ایران اسلامی، وادار کردن کشورمان به سازش در وضعیت سخت کنونی اقتصادی است که این امر با تلاش مسئولان خدوم و جوانان این مرز و بوم همانند هشت سال دفاع مقدس شکست خواهد خورد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این مراسم گفت: تلاش دستگاه‌های اجرایی، کاهش مشکلات و رفع محرومیت‌ها در مناطق مختلف است و در این راستا، طرح آبرسانی به ۳۳ روستا در ۱۴ شهرستان این استان به بهره برداری رسیده است.
علیرضا ایمانلو ادامه داد: برای اجرای این طرح‌ها، حدود ۲۴ میلیارد تومان هزینه شده و زمینه بهره‌مندی شش هزار خانوار و جمعیتی حدود ۲۰ هزار نفری را در مناطق روستایی فراهم ساخته است.
وی اضافه کرد: همچنین مجتمع آبرسانی سراجوی غربی مراغه نیز با حدود ۹ میلیارد تومان اعتبار و پوشش جمعیتی پنج هزار نفری از پنج روستای این شهرستان به بهره برداری رسید.
ایمانلو با بیان این‌که در حال حاضر هشت طرح آبرسانی در مناطق مختلف روستایی و شهری مراغه با بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در حال اجراست، اضافه کرد: در حال حاضر بیش از ۸۳ درصد از جمعیت شهرستان ها و ۹۰ درصد از جمعیت آذربایجان شرقی از آب شرب بهداشتی بهره مند هستند.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، طرح آبرسانی به ۳۳ روستای آذربایجان ‌شرقی همزمان با سراسر کشور و با دستور وزیر نیرو، به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/
دولت با وجود تحریم‌های ظالمانه از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نمی‌کند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار