مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز اعلام کرد:

آغاز به کار دوباره اکیپ‌های صوتی سیار برای اعلام هشدارهای کرونایی

1399/06/31 - 09:53 - کد خبر: 27398 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از آغاز به کار فاز جدید اکیپ‌های صوتی اطلاع رسانی جهت مقابله و هشدار در خصوص کرونا در سطح شهر خبر داد.

به گزارش نصر، سعید حاجی‌زاده گفت: در پی افزایش شیوع ویروس کرونا و وضعیت هشدار بیماری در تبریز و بر اساس تصمیم و مصوبه ستاد مقابله با کرونا، اکیپ‌های صوتی اطلاع رسانی شهرداری تبریز بار دیگر آغاز به کار کردند.
او با اشاره به آغاز موج سوم شیوع کرونا در کشور گفت: اکیپ‌های صوتی هشدار دهنده شهرداری تبریز نخستین بار همزمان با نوروز امسال در سطح شهر اقدام به اطلاع رسانی کردند که شاهد آثار مثبت این اقدام بین شهروندان بودیم.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز بیان کرد: اکیپ‌های اطلاع‌رسانی سیار حاوی پیام‌هایی درمورد ویروس کرونا، ضرورت پرهیز از تردد غیرضروری و نحوه رعایت مسائل بهداشتی است.
حاجی زاده گفت: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از نخستین روزهای آغاز این بیماری با دو رویکرد آموزش و پیشگیری از تمام ظرفیت‌های خود اعم از اکیپ‌های صوتی سیار در سطح شهر و بهره گیری از بیلبوردهای شهری در راستای کنترل و کاهش شیوع بیماری اقدام کرده است.
انتهای پیام/
آغاز به کار دوباره اکیپ‌های صوتی سیار برای اعلام هشدارهای کرونایی خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار