عضو مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد؛

اداره کشور با دستانی خالی و بدون فروش نفت/ شرایط اقتصادی سخت است

1399/06/30 - 21:53 - کد خبر: 27382 نسخه چاپی

نصر: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اداره کشور با دستانی خالی و بدون فروش نفت گفت: اداره کشور توسط دولت کنونی با دستانی خالی شبیه معجزه است.

به گزارش نصر، آیت الله محمدتقی پورمحمدی ظهر امروز یک شنبه در مراسم افتتاح طرح‌های آبرسانی شهرستان مراغه با تاکید بر اینکه تخریب شخصیت رئیس جمهور کاری ناصحیح است، گفت: تخریب شخصیت رؤسای جمهور قبلی و فعلی از سوی برخی افراد پسندیده نیست چراکه سنجش عملکرد مدیران و مسئولان باید با انصاف همراه باشد.
وی سپس به وضعیت اقتصادی کشور و تحریم‌ها اشاره داشت و گفت: شرایط اقتصادی سخت بوده و بدون درآمدهای حاصل از فروش چندین میلیون بشکه نفت کشور در حال اداره شدن است.
پورمحمدی با بیان اینکه کشور در اوج تحریم‌ها قرار دارد، گفت: تحریم‌های صادراتی و قطع درآمدهای حاصل از فروش نفت کار را برای مسئولان و دولتمردان دشوار کرده است.
گفتنی است ظهر امروز طرح‌های آبرسانی به ۳۳ روستای آذربایجان شرقی با دستور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد. این ۳۳ روستا در ۱۴ شهرستان استان آذربایجان شرقی قرار دارند و برای اجرای این پروژه‌ها، حدود ۲۴ میلیارد تومان هزینه شده است. با افتتاح این طرح‌ها زمینه بهره مندی شش هزار خانوار و جمعیتی حدود ۲۰ هزار نفر از آب شرب سالم فراهم شد.
امروز همچنین مجتمع آبرسانی سراجوی غربی مراغه نیز با حدود ۹ میلیارد تومان اعتبار و پوشش جمعیتی پنج هزار نفری از پنج روستای این شهرستان به بهره برداری رسید.
گفتنی است در حال حاضر بیش از ۸۳ درصد از جمعیت شهرستان‌ها و ۹۰ درصد از جمعیت آذربایجان شرقی از آب شرب بهداشتی بهره مند هستند.
انتهای پیام/
 اداره کشور با دستانی خالی و بدون فروش نفت/ شرایط اقتصادی سخت است خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار