مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی؛

۸۶ میلیارد تومان برای مددجویان بهزیستی آذربایجان شرقی هزینه شد

1399/06/29 - 13:48 - کد خبر: 27281 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی گفت: این اداره کل برای پنج هزار و ۴۰۰ نفر از جامعه هدف خود با صرف ۸۶ میلیارد تومان اعتبار، فرصت شغلی جدید ایجاد یا تثبیت شغلی کرده است.

به گزارش نصر، فرگل صحاف روز شنبه در گفت و گویی افزود: اعتبارات اشتغالزایی بهزیستی استان برای مددجویان در قالب پرداخت کمک های بلاعوض و بیمه‌پردازی در چارچوب بیمه‌های خویش‌فرمایی و کارفرمایی بوده است.
وی با بیان اینکه خدمات اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی به مددجویان زیرپوشش آن متنوع و گسترده است، اظهار کرد: این اداره کل از هفته دولت سال گذشته تا امسال ۲ میلیون خدمت به جامعه هدف خود ارایه کرده است.
وی اظهار کرد: جامعه هدف اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی، معلولان، زنان سرپرست خانوار، افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی، کودکان بی سرپرست و بد سرپرست می باشند.
صحاف ادامه داد: انواع خدمات در قالب خدمات مستمری، خدمات غیرمستمر و یا نگهداری و تحت پوشش قرار دادن به افراد ارایه شده است.
وی با اشاره به اقدامات اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در زمینه کمک به تعمیر و احداث مسکن مددجویی، گفت: در این مدت ۵۸۱ واحد مسکونی مددجویی با اعتبار ۳۱۵ میلیارد ریال در سطح استان احداث شده است.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مساکن مددجوی آذربایجان شرقی با  عقد قراردادهای همکاری متعدد با اداره کل مسکن و شهرسازی، بنیاد مستضعفان، مسکن روستایی، بسیج سازندگی و قراراگاه خاتم، ساخته و تحویل متقاضییان داده شده است.
وی اظهار کرد: هدف نهایی ما بازتوانی مددجو است که با ارایه خدماتی همچون مستمری ، ارایه تسهیلات ، تثبیت شغلی و مسکن به احصا مشکلات آنها می پردازیم تا آنان را به بازتوانی برسانیم.
صحاف گفت: اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در بیست و سومین جشنواره استانی شهید رجایی، در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان برگزیده از بین دستگاه‌های های استانی، معرفی و تجلیل شد.
وی ادامه داد: بی تردید موفقیت و کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی توسط این اداره کل در سال "جهش تولید"، مصداق احساس مسئولیت و تعهد یکایک همکاران و کارکنان خدوم و زحمتکش و نتیجه تلاش و همت درخور توجه خانواده بزرگ بهزیستی است.
انتهای پیام/
۸۶ میلیارد تومان برای مددجویان بهزیستی آذربایجان شرقی هزینه شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار