رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان؛

بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان دانشگاه پیام نور زنجان بخشوده شد

1399/06/27 - 12:00 - کد خبر: 27181 نسخه چاپی

نصر: رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال‌های قبل در این دانشگاه پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند خبر داد و گفت: با توجه به تقاضاهای قابل توجه برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

به گزارش نصر، علی محمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این طرح ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه امسال باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در استان ارائه دهند.
وی افزود: طبق این مجوز، برای ترم های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۹۹-۱۴۰۰ قابل اجراست.
رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان یادآور شد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره مند می شوند.
بنا به این گزارش، هم اکنون نزدیک هفت هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان زنجان تحصیل می کنند.
 این دانشگاه ۶۰ عضو هیات علمی دارد.
انتهای پیام/
بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان دانشگاه پیام نور زنجان بخشوده شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار