شهردار تبریز خبر داد:

تحویل واگن‌های جدید متروی تبریز تا دو ماه آینده

1399/06/26 - 19:47 - کد خبر: 27148 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز اعلام کرد: مقرر شده واگن‌های متروی تبریز تا دو ماه آینده به مجموعه قطار شهری شهرداری تبریز تحویل داده شود.

به گزارش نصر، ایرج شهین‌باهر در حاشیه بازدید از کارخانه واگن‌سازی ایریکو شهرستان ابهر که به منظور پیگیری تحویل واگن‌های متروی تبریز انجام گرفت، گفت: در صورتی که واگن‌ها به موقع تحویل داده شود، تمامی امکانات و شرایط برای کاهش زمان انتظار در فاز سه خط یک قطار شهری تبریز فراهم است.
وی افزود: همان طور که زمان انتظار فاز یک و فاز دو خط یک مترو به ۱۳ دقیقه کاهش یافته است، این اتفاق در فاز سه نیز روی خواهد داد و زمان انتظار برای کل خط یک ثابت خواهد شد.
وی از آماده بودن مسیر فاز سه خط یک خبر داد و گفت: به طور جدی پیگیر انجام تعهدات این کارخانه در خصوص سهم قطار شهری تبریز هستیم.
شهین‌باهر بیان کرد: هزینه واگن‌هایی که امروز تحویل گرفته می‌شود پیش از این پرداخت شده و از این بابت مشکلی نداریم چرا که جزو تعهدات این مجموعه است.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی ادامه داد: برای خط دو متروی تبریز از طریق فروش اوراق مشارکت اقدام کرده‌ایم و در خط یک نیز سال گذشته فروش اوراق داشتیم، تا امروز بیش از تعهد خود در قبال مترو عمل کرده‌ایم.
انتهای پیام /
تحویل واگن‌های جدید متروی تبریز تا دو ماه آینده خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار