با حضور سورنا ستاری؛

دفتر تحقیق و توسعه شرکت تراکتورسازی ایران در دانشگاه تبریز افتتاح شد

1399/06/26 - 16:45 - کد خبر: 27137 نسخه چاپی

نصر: دفتر تحقیق و توسعه گروه صنعتی شرکت تراکتورسازی ایران با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز افتتاح شد.

به گزارش نصر، دفتر تحقیق و توسعه گروه صنعتی شرکت تراکتورسازی ایران با شعار همبستگی نمادهای علم و صنعت آذربایجان شرقی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز افتتاح گردید.
بازدید از سالن تولید ماسک و دستگاه های تولید ماسک طراحی شده توسط شرکت های مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز، رونمایی از چند دستگاه جدید حوزه تولید ماسک، رونمایی از 15 محصول فناورانه و همچنین بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد و نوآوری از جمله دیگر برنامه های ستاری در دانشگاه تبریز بود.
 
 
بر پایه همین گزارش؛ افتتاح چندین کارخانه محصولات دانش بنیان، شرکت در مراسم واگذاری اراضی پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی به شرکت های فناور و دانش بنیان، رونمایی از 11 محصول فناورانه شرکت های مستقر در پارک، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، بازدید از شرکت پمپیران، مرکز جامع در حال احداث سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و نمایشگاه محصولات فناورانه دانشگاه های صنعتی سهند و آزاد اسلامی، شرکت در جلسه اقتصاد دانش بنیان استان و ... از جمله دیگر برنامه های سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به شهر تبریز بود.
انتهای پیام/
دفتر تحقیق و توسعه شرکت تراکتورسازی ایران در دانشگاه تبریز افتتاح شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار