معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون در تبریز؛

استفاده از مزیت هر استان بهترین راهکار برای توسعه است

1399/06/26 - 13:16 - کد خبر: 27120 نسخه چاپی

نصر: معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون استفاده از مزیت هر استان را بهترین راهکار برای توسعه خواند.

به گزارش نصر، سعید معادی معاون امور استان ها و بازار یابی بانک‌ توسعه در نشست مشترک روسای شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی که در سالن همایش های مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان در تبریز برگزار شد، افزود: کشور به واسطه اقلیم و آب و هوا دارای مزیت های مختلف است که بی تردید توجه به این مزیت ها زمینه ساز توسعه پایدار خواهد بود.
وی با اشاره به ظرفیت های صنعتی و اقتصادی آذربایجان شرقی تصریح کرد: این استان به واسطه ظرفیت های صنعتی و‌اقتصادی فراوان اش از نشاط اقتصادی بسیار مناسبی برخوردار است که برای بانک ها یک مزیت مهم محسوب می شود.
 
 
معادی با اشاره به ضرورت کسب اطلاع از این ظرفیت های بومی و‌منطقه ای برای بنگاه های اقتصادی همچون بانک ها تاکید کرد و در این باره افزود : این استراتژی موجب می شود تا تلاش ها در بانک نیز با ارزش افزوده قابل قبولی همراه باشد.
وی ظرفیت طرح های ملی در قالب اشتغال پایدار روستایی و‌عشایری ، بند الف تبصره ۱۸ ،ماده ۵۲ و سایر ظرفیت های بیرونی و منابع داخلی را همراه با قابلیت محصولات و خدمات فرصت و راهکارهای مناسب برای استفاده از مزیت ها در جهت ایجاد ارزش افزوده برای حرکت در مسیر توسعه است
معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون در ادامه خطاب به همکاران این بانک در استان گفت: هر یک از همکاران باید به این واقعیت پی ببرند که در اعتلای نام بانک نقش آفرین هستند و حرکت هایشان زمینه ساز توسعه و‌ تحقق اهداف بانک می شود.
وی روسای شعب بانک را همچون هنرمندانی خواند که با اشراف و دید وسیع نسبت به موصوعات هنرمندانه مدیریت شعب را پیش می برند.
 
 
وی در پایان اتخاذ راهبرد کاری در شعبه را حیاتی خواند و گفت: روسای شعب با درک ظرفیت های داخلی و‌خارجی شعبه می توانند رویکردهای کمی و کیفی اثرگذاری را رقم زنند.
گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی حاکی است، ناصر اسدی سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در ابتدای این جلسه به بیان گزارشی از فعالیت ها بانک در استان پرداخت.
این گزارش می افزاید؛ در این سفر کاری مدیر امور شعب، مدیر اعتباری و رئیس بازاریابی و ارتباط با مشتریان بانک؛ معاون امور شعب و‌بازاریابی را همراهی کردند.
انتهای پیام/
استفاده از مزیت هر استان بهترین راهکار برای توسعه است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار