مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی مطرح کرد:

مشارکت فعال شهرداری تبریز در ماندگاری چهره‌های انقلاب

1399/06/24 - 15:58 - کد خبر: 26994 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: پیشرفت‌های فرهنگی درسایه مشارکت فعال اقشارمختلف وبه خصوص شهرداری تبریز به دست آمده که موجب ماندگاری چهره‌های انقلاب می‌شود.

به گزارش نصر، سردار سرتیپ‌دوم اصغر عباسقلی‌زاده در خصوص تولید فصل دوم سریال جلال اظهار داشت: مشارکت در ساخت کارهای هنری نظیر سریال جلال، چشمگیر بوده و به منظور تبیین و تبلیغ ارزش‌های انقلاب این کار باید صورت بگیرد.
او افزود: پیشرفت‌های فرهنگی و هنری و حتی اقتدار نظامی و دفاعی ما در سایه مشارکت جمعی مسئولین به ویژه شهرداری به دست آمده است.
مدیر کل حفظ آثار استان با اشاره به پیام سریال جلال برای نسل آینده عنوان کرد: پیامی که فیلم‌هایی چون سریال جلال برای نسل‌های بعدی دارد این است که انقلاب اسلامی با تلاش، ایثارگری و تحمل زجر و شکنجه و آزار و اذیت‌هایی در دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس به دست آمده است و اشخاص به خاطر حفظ نظام و انقلاب و ایجاد امنیت پایدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم عزیز و فهیم و باغیرت استان و کشور تلاش کرده‌اند.
او اضافه کرد: باید قدردان زحمات قهرمانان و شهیدان بزرگوار انقلاب باشیم و به طرق مختلف، بخصوص با زبان هنر فعالیت‌های این عزیزان را تبلیغ و تبیین کنیم.
انتهای پیام/
مشارکت فعال شهرداری تبریز در ماندگاری چهره‌های انقلاب خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار