مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی خبر داد:

31 شهریورماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

1399/06/24 - 12:00 - کد خبر: 26966 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، گفت: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری تا پایان شهریورماه فرصت دارند، اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1398 خود را به صورت الکترونیکی و اینترنتی به سازمان امور مالیاتی کشور تسلیم نمایند.

به گزارش نصر، غلامرضا شریفی، با اشاره به شرایط خاص پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، افزود:  اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری که مطابق قانون می باید تا 31 تیر ماه هر سال نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود اقدام نمایند، امسال با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا و تاثیری که این معضل بر کسب و کار و مشاغل کشور داشته است، براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، تا 31 شهریورماه فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به صورت الکترونیکی به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال و مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند.
شریفی، از افزایش ساعات کاری ادارات امور مالیاتی استان در ایام تسلیم اظهارنامه مالیاتی خبر داد و افزود: ادارات امور مالیاتی در سراسر استان در راستای تکریم مودیان مالیاتی، روز پنجشنبه 27 شهریور تا ساعت ۱۹، جمعه 28 شهریور تا ساعت ۱۴، شنبه و یکشنبه 29 و 30 شهریور تا ساعت 19 و دوشنبه 31 شهریور تا ساعت 20، آماده خدمت رسانی می‌باشند.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، خطاب به مودیان مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری، اظهار داشت: با توجه به تراکم بالای ارائه اظهارنامه مالیاتی در روزهای پایانی، هر چه سریعتر نسبت به ارائه اظهارنامه الکترونیکی عملکرد سال 1398 خود از طریق سایت سازمان به نشانیtax.gov.ir  اقدام نموده و این امر را به آخرین ساعات مهلت قانونی موکول ننمایند.
شایان ذکر است فعالان اقتصادی در صورت عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی در مهلت مقرر از هر گونه تسهیلات و مشوق های قانونی محروم خواهند شد.
انتهای پیام/
31 شهریورماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار