خبر/

پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت، شهید مدافع امنیت "محمدرضا سفیدی‌نسب"

1399/06/24 - 11:11 - کد خبر: 26959 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، شهادت محمدرضا سفیدی‌نسب از ماموران غیور نیروی انتظامی استان در عرصه تأمین نظم و امنیت جامعه را تسلیت گفت.

به گزارش نصر، متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:
شهادت یکی از مأموران شجاع و غیور نیروی انتظامی، شهید محمدرضا سفیدی‌نسب در راه تأمین نظم و امنیت جامعه، فضای استان را غرق در اندوه کرد و مایه تألم و تأثر فراوان شد.
یاد و خاطره این سرباز سرافراز و شهید مدافع حریم امنیت که جان خود را در راه ایجاد نظم و آرامش و مبارزه با هنجارشکنان و اخلال‌گران امنیت جامعه در طبق اخلاص گذاشت، در یاد و خاطره مردم قدرشناس تبریز و آذربایجان جاودانه خواهد ماند.
امنیت مثال‌زدنی ایران اسلامی در پرتو دلاوری و فداکاری چنین غیورمردانی است که نظم و آرامش جامعه را بیشتر از جان گران‌بهای خویش پاس می‌دارند و تاکنون نیز شهدای بسیاری تقدیم این راه عزیز کرده‌اند.
اینجانب شهادت مظلومانه این سرباز سرافراز عرصه نظم و امنیت را به خانواده محترم ایشان، فرماندهان و افسران خدوم نیروی انتظامی و مردم بزرگوار استان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید والامقام، علو درجات و برای بازماندگان، صبر و اجر مسألت دارم.
محمدرضا پورمحمدی
گفتنی است شهید محمدرضا سفیدی‌نسب از کارکنان نیروی انتظامی استان بود که روز یکشنبه 23 شهریور در حین انجام مأموریت، توسط یکی از متهمان سابقه‌دار به ضرب چاقو مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام /
پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت، شهید مدافع امنیت خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار