بانک توسعه تعاون اقدام به جذب نیروی‌انسانی متخصص در سراسر کشور می‌کند

جزئیات استخدام در بانک توسعه تعاون

1399/06/23 - 09:42 - کد خبر: 26858 نسخه چاپی

نصر: بانک توسعه تعاون با توجه به نیاز شعب سراسر کشور اقدام به جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی می‌نماید.

به گزارش نصر، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی بانک توسعه تعاون با بیان مطلب فوق اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیات‌مدیره و مجوز صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و همزمان با هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی که در آبان‌ماه جاری برگزار می‌گردد، مقرر گردیده است تا تعداد 120 نفر نیروی انسانی به صورت پیمانی جذب گردد. ضمن آنکه، استخدام متناسب با اولویت و نیاز بانک در عنوان شغلی بانکدار و عمدتاً در استان‌های جنوبی صورت خواهد پذیرفت.
ارجمند در این خصوص تاکید کرد: جذب و استخدام نیروی انسانی جدید که آموزش‌های لازم را نیز متناسب با اهداف استراتژیک بانک دیده باشد، به سهم خود زمینه‌ساز تسهیل فرآیند خدمت‌رسانی و جلب رضایت مشتریان خواهد بود.
همچنین احسان بندری رییس اداره کارگزینی بانک توسعه تعاون در تکمیل این مطلب اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی کشور؛ آگهی استخدامی آزمون استخدام ادواری از تاریخ بیست شهریورماه منتشر و داوطلبان می‌بایست نسبت به ثبت‌نام مطابق با عنوان شغلی، رشته و شهر مورد تقاضا در موعد مقرر اقدام نمایند.
کارت شرکت در آزمون روز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ توزیع و آزمون نیز در روز جمعه ۱۳۹۹/۸/۹ برگزار خواهد شد و پس از اعلام نتایج و طی مراحل اداری در بانک جذب خواهند گردید.
بنابر اظهار وی؛ رشته‌های تحصیلی مورد نیاز شامل حسابداری، آمار، ریاضی، حقوق «کلیه گرایش‌ها»، مهندسی صنایع «کلیه گرایش‌ها»، فن‌آوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر «کلیه گرایش‌ها» و مدیریت دولتی «کلیه گرایش‌ها» است.
پیش‌بینی می‌شود با توجه به تعاملات سازنده‌ای که فی‌مابین بانک توسعه تعاون و سازمان اداری و استخدامی بوجود آمده است روند جذب نیروی انسانی مورد نیاز با لحاظ نیازهای واقعی و در مقاطع زمانی مناسب در سال‌های آتی نیز ادامه‌دار باشد.
گفتنی است جذب و استخدام نیروی انسانی در چنین فضای کاملا شفاف و رقابتی و در چارچوب قوانین و مقررات استخدامی کشور با برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش کشور، ابزار کارآمدی در جهت تأمین نیاز بانک و پاسخگویی مناسب به ذی‌نفعان اصلی و مشتریان در شبکه شعب سراسر کشور خواهد بود.
انتهای پیام/
جزئیات استخدام در بانک توسعه تعاون نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار