خبر/

تفاهم‌نامه همکاری خانه مطبوعات و مرکز سینمایی حوزه هنری آذربایجان شرقی منعقد شد

1399/06/22 - 15:59 - کد خبر: 26837 نسخه چاپی

نصر: همزمان با 21 شهریور، روز ملی سینما، تفاهم نامه همکاری مشترک میان خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان شرقی و امور سینمایی حوزه هنری استان منعقد شد.

به گزارش نصر، در مراسم امضای این تفاهم نامه که با حضور اهالی فرهنگ، هنر، رسانه و همچنین جمعی از فعالان حوزه تئاتر و سینما همراه بود، طرفین بر گسترش تعاملات دو سویه و بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های متقابل تاکید کردند.
بر اساس مفاد این تفاهم نامه، اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی می‌توانند با ارائه کارت عضویت خود، فیلم‌های اکران شده در سینماهای تحت مدیریت حوزه هنری استان را در طول ایام هفته (به استثنای پنجشنبه و جمعه) با پرداخت نیمی از بهای بلیط تماشا کنند.
همچنین سه شنبه‌ی هر هفته، هر عضو خانه مطبوعات استان با یک همراه، می‌تواند به صورت رایگان از اکران فیلم‌های روی پرده سینماهای تحت مدیریت حوزه هنری استان بهره‌مند شود.
بر اساس این تفاهم نامه که به صورت سه ساله منعقد شده است، در طول سال سانس‌های اختصاصی از فیلم های منتخب سینمای ایران و جهان ویژه اصحاب رسانه استان و خانواده آنان ترتیب خواهد یافت.
اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی از امروز با ارایه کارت عضویت خود می‌توانند فیلم‌های در حال اکران، پردیس سینمایی قدس تبریز، سینما انقلاب، سینما 29 بهمن (در شرف ساخت)، پردیس مراغه (در شرف ساخت) در سانس‌های مورد دلخواه خود تماشا کنند.
انتهای پیام/
تفاهم‌نامه همکاری خانه مطبوعات و مرکز سینمایی حوزه هنری آذربایجان شرقی منعقد شد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار