خبر/

مدیر مسئول «روزنامه شرق» متهم شناخته شد

1399/06/20 - 11:39 - کد خبر: 26712 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات خبر داد: مدیر مسئول روزنامه شرق به اتهام افترا نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی با نظر هیات منصفه مطبوعات مجرم شناخته شد.

به گزارش نصر، احمد مومنی راد سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات در گفتگویی با اشاره به دادگاه‌های برگزار شده در حوزه مطبوعات اظهار کرد: شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی ۴ پرونده را  بررسی کرد.
وی ادامه داد: در پرونده اول به اتهامات مسئول روزنامه جوان به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی رسیدگی شد که با اعلام رضایت وکیل شاکی و رییس دادگاه پرونده را مختومه اعلام کرد.
مومنی راد با اشاره به پرونده دوم گفت: پرونده مدیر مسئول روزنامه شرق به اتهام افترا نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی رسیدگی شد و در اتهام فوق الذکر هیات منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مجرم شناخت و با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.
سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات ادامه داد: پرونده سوم مربوط به مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد بود که به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بررسی شد و با اعلام رضایت شاکی پرونده مختومه شد.
وی با اشاره به پرونده چهارم اظهار کرد : در این پرونده اتهامات مدیرمسئول اسبق روزنامه ایران به اتهام نشر اکاذیب و عدم درج جوابیه رسیدگی شد و در اتهام فوق الذکر هیات منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مجرم دانست و با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف نشناخت.
انتهای پیام/
مدیر مسئول «روزنامه شرق» متهم شناخته شد باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار