فرماندار ارومیه؛

بی‌نظمی در سطح شهر، تضییع کامل حقوق شهروندی است

1399/06/18 - 12:40 - کد خبر: 26579 نسخه چاپی

نصر: فرماندار ارومیه با اشاره به لزوم جلوگیری از بی‌نظمی و مقابله با مشاغل مزاحم به ویژه در هسته مرکزی شهر گفت: نبود نظم در سطح شهر، مصداق بارز تضییع حقوق شهروندی است و باید با آن به شدت برخورد شود.

به گزارش نصر، علیرضا ملامحمدی‌زاده روز سه شنبه در جلسه هماهنگی ساماندهی مشاغل مزاحم شهری شهرستان ارومیه افزود: نظم شهری نباید قربانی قانون شکنی برخی از مشاغل مزاحم شود
وی اضافه کرد: پیش بینی محل های مشخصی برای تجمیع دستفروشان در ساماندهی مشاغل مزاحم و حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه ضروری است.
فرماندار ارومیه با تاکید بر اینکه بی‌نظمی در سطح شهر مورد قبول مردم ارومیه نخواهد بود، بیان کرد: باید به صورت جدی با معضلاتی چون سدمعبر برخی از اصناف و مشاغل که نارضایتی مردم را به دنبال داشته، مقابله شود.
وی همچنین ساماندهی مشاغل مزاحم را ضروری دانست و تصریح کرد: با هرگونه تداخل صنفی در سطح شهر باید برخورد قانونی صورت گیرد.
ملامحمدی زاده با تاکید بر همکاری دستگاه های متولی در ساماندهی مشاغل مزاحم گفت: تکریم شهروندان نیازمند رعایت کامل قانون است و نباید از قانون در هیچ موردی عدول کرد.
بنا به این گزارش، معضل مشاغل مزاحم و دستفروشی از جمله معضلات همیشگی شهر ۸۰۰ هزار نفری ارومیه است که بیشتر در خیابان های مرکزی نظیر خیابان امام (ره)، خیابان های عطایی و بعثت نمود دارد و موجب بروز نارضایتی شهروندان از سد معبر می شود.
انتهای پیام/
بی‌نظمی در سطح شهر، تضییع کامل حقوق شهروندی است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار