خبر/

مربی اسبق وردربرمن آلمان، سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه شد

1399/06/18 - 13:00 - کد خبر: 26571 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه گفت: "پژواک کرم‌پور" که سابقه حضور در نیمکت تیم وردربرمن آلمان را دارد، به‌عنوان سرمربی این تیم برای فصل آتی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور انتخاب شد.

به گزارش نصر، یحیی بهاری روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار افزود: برای حضور قدرتمند در فصل جاری لیگ دسته اول، با پژواک کرم‌پور قراردادی ۲ ساله امضا کردیم و او به طور رسمی سرمربی تیم ۹۰ ارومیه شد.
وی اضافه کرد: این سرمربی پیش از این، مربی باشگاه وردربرمن آلمان و تیم ملی جوانان ایران بوده و سابقه فعالیت در تیم‌های نفت و راه‌آهن تهران، سپاهان اصفهان و آنالیزوری فدراسیون فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۴ را دارد.
مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه بیان کرد: بعد از ۲ سال ارتقای جایگاه فوتبال ارومیه، هدف امسال ما نزدیک شدن فوتبال این شهر به فوتبال روز دنیا بوده و کرم‌پور با این هدف به‌عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است.
بهاری اظهار کرد: بعد از انتخاب سرمربی، مذاکره با نفرات مورد نیاز سرمربی انجام و از هفته آینده تمرینات تیم شروع خواهد شد.
وی افزود: سیاست تیم برای جذب بازیکن، استفاده از بازیکنان جوان و بومی بوده و شعار سرمربی تیم بازیکنان جوان و پرانرژی است.
تیم ۹۰ ارومیه فصل گذشته با کسب ۵۲ امتیاز، رتبه هفتم لیگ دسته اول را به خود اختصاص داد؛ هرچند تا هفته های پایانی در کورس رقابت برای صعود به لیگ دسته یک قرار داشت.
انتهای پیام/
مربی اسبق وردربرمن آلمان، سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار