مالک باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با رادیو ورزش؛

وزیر ورزش نایب قهرمانی استقلال را تبریک می‌گوید ولی توجهی به تراکتور ندارد/ بازی با استقلال بدون تماشاگر بود ولی آنها چهار هزار تماشاگر در ورزشگاه داشتند

1399/06/16 - 17:05 - کد خبر: 26465 نسخه چاپی

نصر: مالک باشگاه تراکتور به رفتارهایی که مدعی است نشان از تبعیض علیه این تیم دارد معترض است.

به گزارش نصر، محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص مواردی پیرامون شرایط این باشگاه توضیحاتی ارائه داد:

در فینال جام حذفی، به ما اعلام کردند که اجازه ورود تماشاگران را نمی‌دهیم، اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم، حدود 4000 نفر هوادار استقلال را دیدیم! که حتی آقای بهاروند نیز می‌خواستند بازی را تعطیل کنند!

همیشه می‌گفتند که زنوزی دو تیم دارد. مگر می‌شود بین فرزندان تفاوتی قائل شد؟ فوتبال همچون فرزند است. وزیر ورزش، نایب قهرمانی تیم استقلال در لیگ را تبریک می‌گوید، اما قهرمانی تراکتور در جام حذفی را تبریک نگفت و بعد از قهرمانی تراکتور، در خصوص مشکلات استقلال صحبت می‌کند!

من از صداوسیما گله‌مندم. حتی دوربین و مجری صداوسیما، از گلزنی‌های تراکتور ناراحت می‌شد. در برنامه فوتبال برتر، به جای بررسی تیم تراکتور، علت نتیجه نگرفتن استقلال را بررسی می‌کنند. آیا این عدالت است؟! واقعا متاسفم.

باید قبول کنید که تیم تراکتور، فوتبال ایران را از دوقطبی بودن خارج کرده است و نمی‌شود این تیم را نادیده گرفت. برنامه‌ی "از فوتبال چه خبر" رادیو ورزش، از معدود برنامه‌های صداوسیماست که عدالت در آن رعایت می‌شود و از اینگونه برنامه‌ها تشکر می‌کنم.

چرا باید در تریبونی که متعلق به ۸۰ میلیون ایرانی است، طرفداری تیم‌های خاصی شود؟ این‌که حق تیم‌های شهرستانی را فدای تیم‌های خاص کنیم، این عدالت نیست.

برای فصل آینده، سعی می‌کنیم که شاکله اصلی را حفظ کنیم. تیم ما در فینال جام حذفی با کمبود بازیکن مواجه شده بود و از آقای ساکت الهامی، کادرفنی و تمام بازیکنان تشکر می‌کنم که با دست بسته توانستند به مقام قهرمانی برسند. وقتی در بازی حساس فینال، دو بازیکن جوان مستعد وارد زمین می‌شود، این نشانگر بسته بودن دست کادر فنی تیم بوده و قهرمانی با این تیم کار بزرگی است.

 ۲۵ سال است که باشگاه‌داری می‌کنم و نمی‌توانید یک مربی و بازیکن را پیدا کنید که بگوید، زنوزی در امور فنی و مدیریتی باشگاه دخالت می‌کند.

رشید مظاهری قراردادش را یکطرفه فسخ کرده و قبل از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، تمرینات تیم را ترک کرده است. این بازیکن با ما قرارداد دارد و هر تیمی که با مظاهری وارد مذاکره شود، از او شکایت می‌کنیم.

فدراسیون فوتبال، قرارداد توافقی را ثبت نمی‌کند و ما نیز با رشید مظاهری هیچ قرارداد توافقی نداشتیم. برای من مهم‌تر از همه‌چیز تراکتور است و به سایر باشگاه‌ها احترام می‌گذارم. من منافع تراکتور را به هیچ‌کس نمی‌دهم و خط قرمز من در ابتدا منافع کشورم و سپس منافع تراکتور است.

هواداران می‌گویند که مظاهری در زمان بدی تیم را ترک کرده و از محمدرضا اخباری تشکر ویژه‌ای دارم که با وجود مصدومیت شدید، به خاطر تراکتور درون دروازه ایستاد و با این‌که اخباری دروازه‌بان خیلی بزرگی است، اما تا کنون هیچ‌گاه گله‌ای بابت نیمکت‌نشینی نکرده و بسیار اخلاق‌مدار است.

هواداران می‌گویند که باید مظاهری در تیم بماند، اما حتی روی نیمکت هم ننشیند و روی سکوها باشد. مظاهری بازیکن ملی‌‌پوش است، اما حرفه‌ای نیست و باید به قراردادی که بسته پایبند باشد.
انتهای پیام/
وزیر ورزش نایب قهرمانی استقلال را تبریک می‌گوید ولی توجهی به تراکتور ندارد/ بازی با استقلال بدون تماشاگر بود ولی آنها چهار هزار تماشاگر در ورزشگاه داشتند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار