خبر/

واکنش باشگاه تراکتور نسبت به رفتار مجریان صدا و سیما پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی

1399/06/15 - 20:30 - کد خبر: 26405 نسخه چاپی

نصر: باشگاه تراکتور صدا و سیما را به رفتار جانبدارانه محکوم و بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد.

به گزارش نصر، بیانیه تراکتوری ها به شرح زیر است:

 علایق رنگی را در سیمای ملی پایان دهید
تیم تراکتور پس از سال‌ها قهرمان ایران شد و انگار به مذاق مجریان سیمای ملی با علائق سرخابی خوش نیامده است. متاسفانه سالیان سال است به دلیل عدم نظارت صحیح در صداوسیما برنامه‌سازان و مجریان برنامه‌های تلویزیونی در حوزه‌ی ورزش علائق رنگی خود را به شکل واضح و مشخص در برنامه‌هایی که با بودجه‌ی تمام مردم ایران ساخته می‌شود، نمی‌توانند کتمان کنند و این‌بار هم تیم مردمی تراکتور را با تیم ملی کشوری که هیچ ایرانی خاطره‌ای خوشی از آن‌ها ندارند مقایسه کرده‌اند. اینکه به جای احترام به قهرمانی یک تیم شهرستانی علائق خود را در تلویزیون نتوانیم کنترل کنیم و به هر قیمتی سعی در کمرنگ کردن ارزش آن داشته باشیم، مستقیما توهین به شعور مخاطب است.

ریاست محترم سازمان صداوسیما باید بداند بی‌دلیل نیست روز به روز از تعداد مخاطبین برنامه‌های ورزشی این سازمان کاسته شده و مردم نام سیمای میلی را با جای ملی فریاد می‌زنند.

باشگاه تراکتور ضمن پیگیری موضوع از طریق مراجع ذی‌صلاح، با تاکید بر احترام به هواداران تمام تیم‌ها و گام برداشتن در راستای فوتبال جوانمردانه و توأم با عدالت، از مسئولان این سازمان می‌خواهد که نظارت بیشتری بر عملکرد نیروهای کاری خود داشته باشند تا این‌گونه با احساسات هواداران پرشور تراکتور بازی نشود.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی و اقتصادی تراکتور
انتهای پیام/
واکنش باشگاه تراکتور نسبت به رفتار مجریان صدا و سیما پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار