رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی خبر داد:

تصویب اعتبار 640 میلیارد تومانی برای پروژه های دریاچه ارومیه

1399/06/11 - 09:40 - کد خبر: 26112 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تصویب اعتباری بالغ بر 640 میلیارد تومان برای پروژه های احیای دریاچه ارومیه در استان های آذربایجان شرقی، غربی و کردستان خبر داد.

به گزارش نصر، داود بهبودی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: اعتبارات تصفیه خانه فاضلاب تبریز وابسته به اعتبارات دریاچه ارومیه و از محل ماده 10 حوادث غیرمترقبه است.
وی افزود: در طی سال هایی که به پروژه های دریاچه ارومیه بودجه اختصاص یافت این طور نبوده که به طور مشخص مبلغ یک پروژه از قبل تعیین شده باشد؛ بلکه هر سال با توجه به ردیف های متمرکزی که برای حوادث در نظر گرفته می شود، دبیرخانه ستاد دریاچه، پیشنهادات خود را تنظیم و پس از تصویب تامین اعتبار می گردد.
بهبودی اعلام کرد: هفته گذشته در خصوص پروژه های دریاچه ارومیه بالغ بر 640 میلیارد تومان اعتبار تصویب شد که به پروژه های تصفیه خانه های تبریز و ارومیه و سایر پروژه ها تعلق گرفته است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در عین حال خاطرنشان ساخت: امیدواریم با ابلاغ مصوبات ستاد دریاچه و پیگیری دستگاه های اجرائی ذیربط این پروژه ها به بهره برداری برسد.
انتهای پیام/
تصویب اعتبار 640 میلیارد تومانی برای پروژه های دریاچه ارومیه نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار