مدیر آموزش سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان خبر داد:

رفع اشکال فنی مشاهده نتایج آزمون ورودی سمپاد/ تمدید مهلت اعتراض تا ۱۳ شهریور

1399/06/10 - 17:35 - کد خبر: 26098 نسخه چاپی

نصر: مدیر آموزش سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به اینکه یازدهم و دوازدهم شهریور ماه به عنوان مهلت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد تعیین شده بود گفت: به علت خطای فنی که روز دوشنبه رخ داد و اکنون برطرف شده، یک روز دیگر به مهلت اعتراض افزوده خواهد شد و دانش آموزان تا روز سیزدهم شهریورماه می توانند در صورت لزوم اعتراض خود را به ثبت برسانند.

به گزارش نصر، احمد عبدالله پور در گفت وگویی درباره اشکال به وجود آمده هنگام مشاهده نتایج آزمون ورودی سمپاد که واژه «غایب» به جای نمایش کارنامه برای دانش آموزان درج می شود اظهار کرد: مشکل رفع شده است.
وی افزود: یک خطای فنی رخ داده بود که دانش آموزان حاضر را «غایب» لحاظ کرده بود اما اکنون مشکل برطرف شده و کارنامه دانش آموزان نیز در حال بارگذاری است.
مدیر آموزش سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان همچنین با اشاره به اینکه یازدهم و دوازدهم شهریور ماه به عنوان مهلت اعتراض به نتایج تعیین شده بود گفت: به علت خطای فنی که رخ داده بود یک روز دیگر به مهلت اعتراض افزوده خواهد شد و دانش آموزان تا روز سیزدهم شهریورماه می توانند در صورت لزوم اعتراض خود را به ثبت برسانند.
انتهای پیام/
رفع اشکال فنی مشاهده نتایج آزمون ورودی سمپاد/ تمدید مهلت اعتراض تا ۱۳ شهریور خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار