خبر/

ضرب الاجل استاندار آذربایجان شرقی برای حل مشکل مشتریان شرکت صنعت خودرو آذربایجان

1399/06/10 - 15:46 - کد خبر: 26088 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم حل مشکلات شرکت صنعت خودرو آذربایجان و ایفای تعهدات این شرکت در برابر خریداران تاکید کرد.

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی روز دوشنبه در گفت‌وگویی اظهار کرد: عدم تحویل بموقع خودرو به مشتریان و عملی نشدن تعهدات شرکت صنعت خودرو آذربایجان، در روزهای اخیر موجب نارضایتی مشتریان این شرکت شده است.
وی با انتقاد از عدم تحقق وعده‌های شرکت صنعت خودرو آذربایجان مبنی بر تسریع در انجام تعهدات در برابر مشتریان، تأکید کرد: ۱۰ روز به این شرکت مهلت داده شده تا نسبت به تعیین تکلیف مشتریان اقدام و نتیجه را به استانداری منعکس کند.
پورمحمدی خاطرنشان کرد: هشتم مرداد هم معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، ضرورت حل مشکلات خریداران و انجام تعهدات شرکت صنعت خودرو آذربایجان را در نامه‌ای به مدیرعامل این شرکت تذکر داده بود.
حدود ۵۰ نفر از ثبت نام کنندگان خودروی ام.جی پارس موتور اول تیر ماه امسال با تجمع مقابل شرکت صنعت خودرو آذربایجان در تبریز به دلیل تاخیر ۲ ساله در موعد تحویل خودروی ثبت نامی، احقاق حقوق خود را خواستار شدند.
انتهای پیام/
ضرب الاجل استاندار آذربایجان شرقی برای حل مشکل مشتریان شرکت صنعت خودرو آذربایجان خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 7 نظر

پاسخ   شهرام   هفته پیش  

چی شد پس
۱۰ روزم گذشت

پاسخ   احسان   2 هفته پیش  

تو این سه سال خیلی از سازمان ها این حرفارو زدن ولی در عمل کمک نکردن فقط خواستن ژست حامی مردمو بگیرن امیدوارم ایشون عمل هم کنند. این شرکت هیچ قدمی برنمیداره برای رضایت مشتریا. قانون هم تا الان کمکی به مشتریا نکرده

پاسخ   مهدی   2 هفته پیش  

واقعاً اگه مملکت صاحب داشته باشه ، چرا باید اینطور بشه ، الان دو سال و خورده ای از واریز وجه میگذره ولی هیچ کس جواب نیست ، روئسا هم با جنگ زرگری همین جوری مردم و سرکار گذاشتن ، حق مردم معنی نداره حق همیشه با اونا بوده

پاسخ   علی   2 هفته پیش  

اقا ب وضع این بورس هم برس بدبخت شدیم رفت

پاسخ   نصر   2 هفته پیش  

انشالله هر چی از خدا میخواین بهتون بده
البته اگه فقط شعار نباشه 😢

پاسخ   مهدی ابراهیمی   2 هفته پیش  

تو رو بخدا به داد مردم در مقابل شرکت صنعت خودرو آذربایجان برسید شرکت آذویکو با فریبکاری بیش از دوسال است مردم رو بیچاره کرده است نزدیک به ۵۰۰۰ نفر اسیر این از خدا بی خبر هستن

پاسخ   اکبرخیری   2 هفته پیش  

شیر مادرت حلال باشه مرد
پژوهشیار