مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان؛

آسفالت ۱۶.۵ کیلومتر راه روستایی در آذربایجان‌شرقی به بهره‌برداری رسید

1399/06/10 - 13:19 - کد خبر: 26076 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت طرح‌های احداث، بهسازی و آسفالت ۱۶.۵کیلومتر راه روستایی در این استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش نصر، اورجعلی علیزاده، روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: از این تعداد ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال در شهرستان های هوراند و کلیبر به بهره برداری رسید.
وی اظهار داشت: این پروژه ها شامل آسفالت راه روستایی آیدینلو به طول ۳ کیلومتر، آسفالت راه روستایی لقمان به طول ۴ کیلومتر و آسفالت راه روستایی منجناب به طول ۱.۵ کیلومتر در شهرستان هوراند است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی، گفت: برای احداث و آسفالت راه روستای قوشچی به طول ۵.۵ کیلومتر و احداث و آسفالت راه روستایی سیرک- کلوان –مهمدان به طول ۲.۵ کیلومتر در شهرستان کلیبر نیز ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
علیزاده، ادامه داد: هم اکنون در قالب طرح ابرار (اقدام برای راههای روستایی) ۲۳ پروژه به طول ۱۲۴ کیلومتر در کلیبر، ۱۳ پروژه به طول۶۱ کیلومتر در خداآفرین و ۱۶پروژه به طول ۷۷ کیلومتر در هوراند در دست اجرا است.
آذربایجان‌شرقی دارای ۲۳۵ کیلومتر آزادراه، ۴۵۳ کیلومتر بزرگراه، ۹۲۲ کیلومتر راه اصلی، ۲ هزار و ۷۵ کیلومتر راه فرعی و ۱۰ هزار و ۴۴۱ کیلومتر راه روستایی است.
انتهای پیام/
آسفالت ۱۶.۵ کیلومتر راه روستایی در آذربایجان‌شرقی به بهره‌برداری رسید خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار