دبیر شورای هیئات مذهبی کشور:

هرگونه دسته روی و تجمع برای عزاداری در تاسوعا و عاشورا ممنوع است

1399/06/08 - 12:43 - کد خبر: 25997 نسخه چاپی

نصر: دبیر شورای هیئات مذهبی کشور گفت: هرگونه دسته روی، جابه جایی و تجمع برای عزاداری به خصوص در روزهای تاسوعا و عاشورا ممنوع است.

به گزارش نصر، اصغر عبادی در گفت و گویی با قدردانی از همکاری هیأت‌های مذهبی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: از تمامی عزاداران و هیئات و دستجات که دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا را رعایت می‌کنند قدردانی می‌کنیم.
وی ادامه داد: هرگونه دسته روی و جابجایی و تجمع برای عزاداری بخصوص در روزهای تاسوعا و عاشورا به جهت پیشگیری از انتشار ویروس منحوس کرونا و سلامتی عزاداران و مردم ممنوع است.
رئیس شورای هیئات مذهبی استان آذربایجان شرقی گفت: از تمامی هیئات عزاداری درخواست می‌شود همچنان برای رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری تلاش کرده و همراهی و همکاری خود با مسئولین تبلیغی، بهداشتی و انتظامی را افزایش دهند.
عبادی اظهار داشت: از عموم مردم عزادار و دلباختگان حسینی انتظار می‌رود ضمن رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک، از تجمع در اطراف هیئت‌های عزاداری به جهت شرایط خاص انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی خودداری کنند، تا به مدد خداوند متعال و عنایت حضرت سیدالشهداء (ع) شاهد دفع بلا و نابودی ویروس منحوس کرونا باشیم.
انتهای پیام/
 هرگونه دسته روی و تجمع برای عزاداری در تاسوعا و عاشورا ممنوع است خبرگزاری مهر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار