خبر/

قدردانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از خدمات دولتمردان و مسئولان آذربایجان شرقی

1399/06/05 - 09:45 - کد خبر: 25829 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه آذربایجان‌شرقی، ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان نظام جمهوری اسلامی و دولت خدمت‌گزار، از تلاش‌ها و خدمات دستگاه‌های اجرایی استان در مدیریت مسائل مختلف قدردانی کرد.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیداری که در محل استانداری برگزار شد، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: همه دولت‌ها از اول انقلاب خدمات شایسته‌ای در کشور انجام داده‌اند و دولت فعلی هم انصافاً در شرایط بسیار سخت، کشور را به خوبی اداره کرده است.
وی، وجود نقاط قوت و ضعف در هر مجموعه‌ای را طبیعی دانست و گفت: اگر کسانی نقدهایی نیز به دولت دارند باید آن را در کنار خدمات و به صورت منصفانه و منطقی بیان کنند.
استاندار آذربایجان‌ شرقی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از نقش ارزنده نماینده ولی فقیه در ایجاد همدلی و وفاق بین مسئولان و اقشار مختلف مردم، گفت: امروز کوچکترین ناهماهنگی میان ارگان‌ها، جریان‌ها و مدیران که موجب غفلت از خدمت به مردم شود، گناهی نابخشودنی است.
محمدرضا پورمحمدی حمایت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در عرصه‌های مختلف از جمله مدیریت کرونا و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا درباره عزاداری‌های ماه محرم را بسیار مهم و راهگشا دانست.
وی همچنین گزارشی از اقدامات و خدمات دولت در استان ارائه کرد و با بیان اینکه خدمت به مستضعفان از مهم‌ترین اهداف انقلاب است، افزود: امروز همه روستاهای بالای ۱۰ نفر خانوار استان از نعمت برق برخوردارند و زیرساخت‌های مختلف از جمله راه، بهداشت، گاز، اینترنت و سایر خدمات به صورتی چشمگیر و افتخارآمیز در روستاها و مناطق محروم فراهم شده است.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی تأکید کرد: در کنار همه این اقدامات، مهم‌ترین دستاورد این انقلاب، امنیت و آرامش کشور و استان در میان طوفان ناامنی‌های در منطقه است.
انتهای پیام/
قدردانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از خدمات دولتمردان و مسئولان آذربایجان شرقی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار