رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد:

ساخت نخستین بیمارستان یک هزار تختخوابی کشور در تبریز

1399/06/04 - 17:02 - کد خبر: 25820 نسخه چاپی

نصر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: بیمارستان یک‌هزار تختخوابی تبریز نخستین بیمارستان هزار تختخوابی کشور است که با استانداردهای جهانی ساخته می‌شود.

به گزارش نصر، محمدحسین صومی امروز در مراسم رونمایی از  طرح جامع پدافند غیرعامل استان آذربایجان‌شرقی درباره  آخرین وضعیت احداث بیمارستان هزار تختخوابی تبریز اظهار داشت: این بیمارستان، اولین بیمارستان هزار تختخوابی کشور است که با استانداردهای جهانی ساخته می‌شود.
وی، پیشرفت فیزیکی این پروژه را 24 درصد اعلام کرد و گفت: تلاش می‌کنیم، ساختمان اورژانس و فاز اول بیمارستان تا سال آینده و کل پروژه تا سال 1402 آماده بهره‌برداری شود.
صومی، ساخت این بیمارستان را از نظر پدافند غیرعامل بسیار مهم و ضروری توصیف کرد و یادآور شد: این پروژه به همراه پروژه‌های در دست اجرای بخش بهداشت و درمان، نیاز استان به تخت‌های بیمارستانی را تا 20 سال آینده تأمین می‌کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به برخی از مشکلات و موانع پیش‌روی این پروژه از جمله وجود معارض در زمین‌های بیمارستان، جاده‌های دسترسی و زیرساخت‌های ضروری خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی برای حل این مشکلات شد.
انتهای پیام/
ساخت نخستین بیمارستان یک هزار تختخوابی کشور در تبریز خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار