سرمربی تیم تراکتور؛

لیاقت تراکتور رسیدن به فینال است/در جام حذفی فرصت جبران اشتباه نیست

1399/06/04 - 10:05 - کد خبر: 25768 نسخه چاپی

نصر: سرمربی تیم تراکتور گفت: برای اینکه حضورمان در آسیا را صدرصد کنیم از هر لحاظ آماده‌ایم و در بازی‌های حذفی یا همه چیز دارید یا هیچ چیز ندارید.

به گزارش نصر، ساکت الهامی دیشب در نشست خبری قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: من فرا رسیدن ایام محرم و سوگواری حضرت امام حسین ( ع) را تسلیت می‌گویم.
فردا بازی سختی داریم. ماقبل از فینال بازی داریم و نفت مسجدسلیمان یک تیم واقعی بوده و به مجموعه این تیم و کادرفنی نفت در راس آن تارتار تبریک می‌گویم که تیم خوبی ساخته  است. هر 4 تیم حاضر در این مرحله تیم‌های خوبی هستند. هیچ تیمی در این مرحله ضعیف نیست.
وی افزود:  بعد از کش و قوس‌های فراوانی که داشتیم برای اینکه حضورمان در آسیا را صدرصد کنیم از هر لحاظ آماده‌ایم ودر  بازی‌های حذفی یا همه چیز دارید یا هیچ چیز ندارید. ما فردا به دنبال همه چیز بازی هستیم جای ریسک نداریم.
نفت تیم قابلی است  و برایش احترام قائل هستیم اما چاره‌ای جز برد نداریم. شرایط خوبی داریم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و بازیکنان همان کارهایی که در بازی‌های قبل انجام دادند می ‌توانیم انشالله بتوانیم با دعای هواداران‌مان بعد از مدت‌ها به فینال برسیم. البته کار بسیار سخت است.
سرمربی تراکتور در مورد اینکه در جام حذفی تیم ها معمولا محتاط بازی می‌کنند و استراتژی تیمش در بازی فردا چیست، گفت: جام حذفی جامی است که جای ریسک و جبران نداریم همه چیز در 90 دقیقه یا وقت اضافه و پنالتی مشخص می‌شود.
همه تمهیدات را در نظر گرفته‌ایم. انشاءالله بازیکنان ما همانی باشند که هستند تا همین جا هم بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند ولی مطمئنم هر دو تیم بازی خوبی را ارایه می‌کنند و ما پیروز شویم.
فردا لیاقت مردم آذربایجان و کل تراکتوری هاست که فینال باشند هرچند ناملایمات زیاد دیده‌ایم اما از کمیته داورانم سازمان لیگ خواهش می‌کنیم که ما دوباره متضرر نشویم قصدم این نیست که جو را خراب کنم ولی شرایط به گونه‌ای است که از داوری ضربه نخوریم هر تیمی که مستحقش است پیروز شود و حق به حقدار برسد.
الهامی در مورد وضعیت مصدومان  ومحرومان تیمش گفت: رضا شکاری  10 روز است که مصدوم شده والحمدالله محرومی نداریم و امیدوارم فردا موفق شویم.
انتهای پیام/
لیاقت تراکتور رسیدن به فینال است/در جام حذفی فرصت جبران اشتباه نیست نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار