با تبریک روز پزشک؛

ظریف: وزارت امور خارجه پشتیبان کادر بهداشت و درمان کشور است

1399/06/01 - 15:31 - کد خبر: 25611 نسخه چاپی

نصر: وزیر امور خارجه با تبریک زادروز ابوعلی سینا و روز پزشک تاکید کرد: وزارت امور خارجه همچون گذشته با تمام ظرفیت پشتیبان جامعه پزشکی و کادر بهداشت و درمان کشور خواهد بود.

به گزارش نصر، «محمدجواد ظریف» در پیامی به مناسبت زادروز شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک گفت: این روز فرصتی مغتنم برای گرامیداشت مقام شامخ پزشکان، پرستاران و کادر درمانی سربلند ایران عزیز و قدردانی از خودگذشتگی و ایثار آنانی است که در دفاع از سلامت هم میهنان، به ‌رغم تمامی تحریم‌های ضدبشری آمریکا و همه مشکلات موجود، با جان فشانی بی‌وقفه، جان می‌بخشند.  
وزیر امور خارجه با اشاره به شهدای سلامت اظهار داشت: به ارواح پاک و آسمانی شهدای حریم سلامت درود می‌فرستم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با شهدای کربلا مسالت می‌کنم.  
ظریف ادامه داد: برای کادر پزشکی و درمانی کشور و در راس ایشان،  دکتر سعید نمکی و همکاران خدوم او در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سلامتی و بهروزی و توفیق روزافزون آرزومندم.  
وی یادآور شد: ان‌شاءالله در سایه الطاف حضرت حق و توجهات و دعای خیر حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) شاهد مهار هر چه سریع‌تر ویروس منحوس کرونا به دست توانمند پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و سلامتی و تندرستی مردم عزیز ایران باشیم.  
ظریف افزود: وزارت امور خارجه همچون گذشته با تمام ظرفیت پشتیبان جامعه پزشکی و کادر بهداشت و درمان کشور خواهد بود.
انتهای پیام/
 ظریف: وزارت امور خارجه پشتیبان کادر بهداشت و درمان کشور است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار