سخنگوی هیات رییسه مجلس خبر داد:

تاکید ستاد مقابله با کرونا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس

1399/05/26 - 15:19 - کد خبر: 25265 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که ستاد مقابله با کرونا تاکیداتی درباره‌ی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس شورای اسلامی داشته است.

به گزارش نصر، محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگویی درباره نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: روزانه تب نمایندگان گرفته شده و در صورت مشاهده علائم از آنها آزمایش و تست کرونا گرفته می‌شود. همچنین نمایندگان و تمامی مراجعان به مجلس شورای اسلامی باید از ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده استفاده کنند.
وی ادامه داد: قرار بر این است که جلسات کمیسیون‌های تخصصی با حضور مهمان‌ها در فضای بزرگتری برگزار شود که محل جدیدی هم به فضاهای قبلی اضافه شده است. امروز هم در جلسه غیرعلنی به نمایندگان گفته شد که ستاد مقابله با کرونا تاکیداتی مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس شورای اسلامی و انجام مراقبت‌های لازم داشته است.
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در پایان درباره‌ی تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا گفت که آمار جدیدی در دسترس نیست. آخرین آمار حکایت از ابتلای حدود 13 نفر نماینده که کرونا داشته‌اند؛ آمار جدیدی نداریم که بدانیم به این تعداد اضافه شده است یا خیر.
انتهای پیام/
تاکید ستاد مقابله با کرونا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار